Oda dekorasyonu önerisi

prof_efe

Decapat
Merhabalar. Odama artık yenilik katmak istiyorum. Hep aynı tarzdan sıkıldım. Neler yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 20220505_112353.jpg
    20220505_112353.jpg
    214,9 KB · Görüntüleme: 171
  • Screenshot_20220505-112958_Gallery.jpg
    Screenshot_20220505-112958_Gallery.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 154
Nevressimi değişebilrain renk uyumlu bir şekilde. Ekstra durumun varsa cok beyaz beyaz her şeyin istediğin şeyleri istediğin renge boyayabilirsin. Ve tasarımsal açıdan dağınık o dağınıklığı yer değişikliği ile çözebilirsin diye düşünüyorum.

Hocam öncelikle etrafı toparlamak ile başlayabilirsin. Gözü yoran en önemli şey o bence. 😆
Bunun haricinde bilgisayar masasının sol tarafına yatağın yanında bulunan (şifonyer sanıyorum) üniteyi koyabilirsin; o bölgede dolap seni sıkıştırıyor gibi gözüküyor. Renk değişikliğine gidebilirsin ancak bunun için bütçe ayırman gerekir, halı vs. için. Bunun haricinde bilgisayar masanın üst raf bölgesini sökmek de farklı bir hava getirebilir. Ebatları uyarsa şifonyerin üstüne monte edebilirsin onu. Arkası kapalı masalar bence pek hoş değil. Belki 2 askı aparatıyla masanın arka modülünü duvara da monte edebilirsin. Vesselam.

Minimal yakışır bence bu odaya. Dolaplardaki değişik desenleri beyaz veya kırmızıya boyattır. Posterleri kaldır. Masadaki kutuvari gereksiz eşyaları göze gözükmeyecek şekilde kaldır. Halın zaten oldukça uyumlu. birde perdenle aynı istanbul motifli bir nevresim çaktınmı oldu bu iş.

Dolabın üzerlerindeki çıkartmaları söküp dolabın kapak vs bazı parçalarını kontrast yaratması için antrasit Gri'ye boyayabilirsin. Ancak dolapların sanki parlak beyaz, boya tutmada sorun yaşayabilir. Bilgisayar dolabının arkasında kalan duvarıda yine antrasit Gri'ye boyayabilir ya da tuğla - şehir desenli bir duvar kağıdı ile kaplayabilirsin.

Nevressimi değişebilrain renk uyumlu bir şekilde. Ekstra durumun varsa cok beyaz beyaz herşeyin istediğin şeyleri istediğin renge boyayabilirsin. Ve tasarımsal açıdan dağınık o dağınıklığı yer değişikliği ile çözebilirsin diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı