Oda dizaynına göre Wi-Fi adaptör vs kablo

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki çizimi Paint ile yaptım durumu daha iyi anlatmak için. :) Böyle bir durum var şu an. Bilgisayarımda idare eder bir PCI Express girişli Wi-Fi adaptör var fakat çok yetersiz. Oyunlarda ping, download vs. işkence resmen. Şahsen öncelikle kablodan yanayım maksimum verim için. Ama masanın olduğu yerden dolayı mümkün gözükmüyor. Ya bana üst düzey Gaming PCI Express girişli Wi-Fi adaptör lazım (fakat kasam küçük boyutlu, sığar mı bilemiyorum ekran kartının hemen altında kalıyor iyi olanlarda soğutucu da oluyor) ya da kablolu bağlantı.

PC masasının yerini kitaplıkla yer değişir diyenler olacaktır evet bu mantıklı gözüküyor ama değiştirdiğim zaman odayı daraltmış oluyorum. Giysi dolabı ile PC masasının arası cam balkon boydan boya. Görüntünün bozulmasını istemiyorum. Bunu yaptım diyelim giysi dolabını PC masasının oraya almam lazım tamam sorun yok, fakat bu sefer kitaplığı PC masasının yanına sokamıyorum sığmıyor. Yatak tarafında yatağın yerini kesinlikle değiştirmek istemiyorum dışarı balkona doğru bakmalı. Lite modemden PC masasına kablo çeksem kötü görüntü olacak kitaplık ve giysi dolabının arkasından dolaşacak üstüne balkon eşiğinin oradan geçecek vs.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. 🙂

TASARIM.png

Geri
Yukarı