Oda için akıllı ampul önerisi

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba odam için ARGB, telefonla kontrol edilen ve ışık şiddeti ayarlanabilen bir ampul arıyorum birkaç yıl önce görmüştüm çok hoşuma gitmişti. Bütçem çok fazla değil 300 350 seviyesinde iyi bir ampul var mıdır? Daha uyguna daha iyi bir şey varsa da alabilirim. Kısacası bana bu konulardaki en iyi ampülleri önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulaması falan var mı hocam telefondan parlaklık şiddetini ayarlayabiliyor muyuz?

Hepsi mevcut hocam. Akıllı prizi de var bende ikisini birlikte görüyor. Evdeki lamba anahtarı sürekli açık kalması gerek ama. Yoksa bende ki gibi kapatıp açamazsınız.😀

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231113_134926_Bilicra Smart.jpg
    Screenshot_20231113_134926_Bilicra Smart.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 25
Hepsi mevcut hocam. Akıllı prizi de var bende ikisini birlikte görüyor. Evdeki lamba anahtarı sürekli açık kalması gerek ama. Yoksa bende ki gibi kapatıp açamazsınız.😀
Bazı yorumlarda düğmeye basınca geç ve titreşerek açılması, ağa bağlanma ve ışığın titremesi gibi sorunlar gördüm. Siz yaşadınız mı bunları? Bir de bağlantı olmadan normal ampul olarak çalışabiliyor mu kopmasız vs.?

Bazı yorumlarda düğmeye basınca geç ve titreşerek açılması, ağa bağlanma ve ışığın titremesi gibi sorunlar gördüm. Siz yaşadınız mı bunları? Bir de bağlantı olmadan normal ampul olarak çalışabiliyor mu kopmasız vs?

Cihaz bazen sapıtıyor doğru. Wi-Fi bağlı olmadığında yanıp yanıp sönüyor doğru ama bir müddet yani bende öyleydi. Bazen de durduk yere telefonu görmüyor durduk yere siliniyor gibi oluyor sonra kendi kendine düzeliyor. Fakat Google destekli olması ve renk aralağı da iyi olduğundan benim için sorun olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı