Oda için aksesuar önerisi

Mertool

Hectopat
Merhaba, odamı daha şık bir hale getirmek istiyorum. Önerebileceğiniz ucuz figürler olabilir veya LED aydınlatma bir de duvara koyulan ışık panalleri var ( ismini bilmiyorum ) onlardan da önerebilecek varsa çok sevinirim. Bütçe için belli bir şey yok, durumuma göre ve kafama yatanı satın alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Hocam,

Öncelikle o birbirine kenetlenen ışık panellerine Nano Leaf deniyor ve üçgeni kare, altıgen veya yuvarlak gibi çeşitleri mevcut. Eğer araştırırsan Youtube'da kendi aydınlatmanı nasıly apacağını anlatan videolar var. Ben de bu fotoğraflardaki aydınlatmaları kendim yaptım. Pleksiglastan çizdiğim ve bastırdığım malzemelerle ışık kutusu yaparak içine adreslenebilir led döşedim. Monitör arkalarına da pc ana kartına bağladığım adreslenebilir ledler yerleştirdim. Hatta sağ üstteki ışışk panosu da kasaya bağlı. Burada önemli olan adreslenebilir ile klasik rgb ledleri ayrımını yapmak. İkisinin de kendine has özellikleri var. Ama adreslenebilir bence en iyisi.

Sisteminde bulunan oyun kolu saat vs gibi nesnelerin kablolarını olabildiğince ortadan kaldırım stand gibi şeylerle masana koyman hoş bir görüntü oluşturuyor. Ufak pleksi raflar var. O raflardan alıp duvarına çok güzel figürler koyaiblirsin.

Fotoğraflardan sormak istediklerin varsa seve seve cevaplarım.

p-2023-02-28 21.47.39.jpg

p-2023-02-28 22.25.20.jpg

Merhaba Hocam,

Öncelikle o birbirine kenetlenen ışık panellerine Nano Leaf deniyor ve üçgeni kare, altıgen veya yuvarlak gibi çeşitleri mevcut. Eğer araştırırsan Youtube'da kendi aydınlatmanı nasıly apacağını anlatan videolar var. Ben de bu fotoğraflardaki aydınlatmaları kendim yaptım. Pleksiglastan çizdiğim ve bastırdığım malzemelerle ışık kutusu yaparak içine adreslenebilir led döşedim. Monitör arkalarına da pc ana kartına bağladığım adreslenebilir ledler yerleştirdim. Hatta sağ üstteki ışışk panosu da kasaya bağlı. Burada önemli olan adreslenebilir ile klasik rgb ledleri ayrımını yapmak. İkisinin de kendine has özellikleri var. Ama adreslenebilir bence en iyisi.

Sisteminde bulunan oyun kolu saat vs gibi nesnelerin kablolarını olabildiğince ortadan kaldırım stand gibi şeylerle masana koyman hoş bir görüntü oluşturuyor. Ufak pleksi raflar var. O raflardan alıp duvarına çok güzel figürler koyaiblirsin.

Eki Görüntüle 1692883

Eki Görüntüle 1692885
Oda süper eline sağlık, bilgilendirme içinde çok teşekkür ederim

Atatürk tablosu mutlaka olmalı. Ledli olanları var çok daha iyi.
Tuz lambası olabilir. Yararını bilmiyorum ama güzel bir görüntü veriyor.
LEGO ürünleri olabilir. Amazonda baxen çok iyi indirimler oluyor.
Puzzle tamamlayıp çerçevelettirip asabilirsin. Bende 3 tane binlik, 2 tane iki binlik var ama bir türlü çerçevelettiremedim.
Oyun dergilerindeki oyun karakteri posterlerini asabilirsin.

Merhaba hocam,

Öncelikle o birbirine kenetlenen ışık panellerine nano leaf deniyor ve üçgeni kare, altıgen veya yuvarlak gibi çeşitleri mevcut. Eğer araştırırsan YouTube'da kendi aydınlatmanı nasıly apacağını anlatan videolar var. Ben de bu fotoğraflardaki aydınlatmaları kendim yaptım. Pleksiglastan çizdiğim ve bastırdığım malzemelerle ışık kutusu yaparak içine adreslenebilir LED döşedim. Monitör arkalarına da PC ana kartına bağladığım adreslenebilir LED'ler yerleştirdim. Hatta sağ üstteki ışışk panosu da kasaya bağlı. Burada önemli olan adreslenebilir ile klasik RGB LED'leri ayrımını yapmak. İkisinin de kendine has özellikleri var. Ama adreslenebilir bence en iyisi.

Sisteminde bulunan oyun kolu saat vs gibi nesnelerin kablolarını olabildiğince ortadan kaldırım stant gibi şeylerle masana koyman hoş bir görüntü oluşturuyor. Ufak pleksi raflar var. O raflardan alıp duvarına çok güzel figürler koyaiblirsin.

Eki Görüntüle 1692883

Eki Görüntüle 1692885

Masa linki var mı hocam veya masa öneriniz? Odanız çok güzel olmuş elinize sağlık

Geri
Yukarı