Odaklanma sorunu, kaygı ve stres bozukluklarım var

Takıntılarınız var mı? Mesela yeni bir fikir geldi aklınıza? Direk olumsuz düşünceler sırasıyla gelir? Unutkanlık değil de belki aklınıza takılan şeyler vardır? Sürekli onları düşünüyorsunuzdur felan.
psikoloğa gittiğimde bu kaygının geçmişten vs geldiğini söylemişti daha çok ailevi vs bahsetmişti ama bu verimsizlik ve birşey yapmama isteği karantina başından beri var

Temizlik takıntın var mı? Benimde var suan nefret ediyorum herşeyime engel oluyor. Sürekli neye dokunsam ellerimi yıkıyorum.
pek onun gibi değil hocam anlatsam anlamazsın öyle yani , yolda yürürken bile bazen yürüyemiyorum

Tedaviyi yarıda kesmeyin. Başlarda etkisini göstermeyebilir. Ama uzun sürede fazlasıyla rahatlatacaktır. Özel psikiyatriye gidemiyorsanız üniversiteye gidin. Spora başlayın fazlasıyla faydasını göreceksiniz.

Tedaviyi yarıda kesmeyin. Başlarda etkisini göstermeyebilir. Ama uzun sürede fazlasıyla rahatlatacaktır. Özel psikiyatriye gidemiyorsanız üniversiteye gidin. Spora başlayın fazlasıyla faydasını göreceksiniz.
sağolun hocam tavsiyeniz için gece bu konuyu açtığımdan beridir uyumadım , birazdan kalkıp spora gidicem inşallah toparlamaya çalışıcam tekrardan sağolun tavsiyeleriniz için

Temizlik takıntın var mı? Benimde var suan nefret ediyorum herşeyime engel oluyor. Sürekli neye dokunsam ellerimi yıkıyorum.
sizde sağolun hocam

psikoloğa gittiğimde bu kaygının geçmişten vs geldiğini söylemişti daha çok ailevi vs bahsetmişti ama bu verimsizlik ve birşey yapmama isteği karantina başından beri var

pek onun gibi değil hocam anlatsam anlamazsın öyle yani , yolda yürürken bile bazen yürüyemiyorum
Onu bilmiyorum. Benimde çok dikkat eksikliğim var kitap okurken bile sayfayı okumama rağmen başka şeyler düşünüyorum sayfa bitmiş oluyor ve ne okuduğumu hatırlamıyorum ders çalışırkende öyle sürekli telefona gidiyor elim B12 yüzünden sanmıştım test yaptırdım eksikmiş iğneleri oldum ama cok bi faydasını göremedim sadece biraz daha enerjik yapıyor ve hafızanı azda olsa destekliyor Spor konusuna gelirsem kendinle barışık mısın bilmiyorum okullarda açılacak seni yormasın?

sağolun hocam tavsiyeniz için gece bu konuyu açtığımdan beridir uyumadım , birazdan kalkıp spora gidicem inşallah toparlamaya çalışıcam tekrardan sağolun tavsiyeleriniz için

sizde sağolun hocam
takıntılarada sosyaldeki birisi takıntılarının ne kadar saçma şeyler olduğunu düşün demişti bunu denediğimde birazda olsa yardımcı oluyor dene

Onu bilmiyorum. Benimde çok dikkat eksikliğim var kitap okurken bile sayfayı okumama rağmen başka şeyler düşünüyorum sayfa bitmiş oluyor ve ne okuduğumu hatırlamıyorum ders çalışırkende öyle sürekli telefona gidiyor elim B12 yüzünden sanmıştım test yaptırdım eksikmiş iğneleri oldum ama cok bi faydasını göremedim sadece biraz daha enerjik yapıyor ve hafızanı azda olsa destekliyor Spor konusuna gelirsem kendinle barışık mısın bilmiyorum okullarda açılacak seni yormasın?
hep barışık olmaya çalıştım hocam , yapmak istediğim şeyler var yazılım öğrenmek , akademik hayatta başarılı olmak vs. o yüzden bunların psikolojime iyi geleceğini düşünügorum (sizdeki belirtiler bendede var hocam)

B12 oranına bir baktır derim en azından bir nebze faydası olur. Antidepresanlarda seni daha kötü yapar keşke kullanmasaydın. Bende ellerimdeki etleri yiyordum, bacağımı hala sallıyorum. Bir partnerin falan varsa sana en büyük yardımı o yapar kendimden biliyorum. Uzak mesafe bile olsa çok yardımcı olur.
Bacak sallamak sorun oluyor mu hocam? Ben de yapıyorum da çünkü bazen. Ama yine ders çalışıyorum odaklanabiliyorum.

Benim çok bilgim yok böyle şeyler konusunda ama bacak sallama benim için sorun oluşturmuyor, arada yapıyorum.
hocam zaten düz otururken veya önemli bir işle uğraşmıyorken salladığımda benim içinde bir sorun çıkarmıyor ama ders çalışırken vs yapınca dikkatim dağılıyor

Geri
Yukarı