Odaklanma yardımı kapatılmalı mı?

Vileblood

Decapat
Windows 10'daki odaklanma yardımının bütün tiklerini kaldırırsam bana bir zararı dokunur mu? Az önce LoL'de yaşadığım bir sorunun çözümü için oradaki bütün tikleri kapatmak gerekiyormuş. Bahsettiğim tikler aşağıda.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-15 043000.png
    37,3 KB · Görüntüleme: 586
Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir uygulama tam ekranda çalıştığı vakit, bildirimleri sağ altta göremeyeceğiniz bir ayar yapmışsınız. LoL'den çıktıktan sonra eğer bildirim olduğunu düşünüyor ya da önemsiyorsanız bildirim paneline bir göz atın çünkü öncesinde haberiniz olmayacak. Bu arada sorun teşkil eden hiçbir şey de yapmamışsınız, rahat olun.

lolde bu otomatik açılıyor benım ve 40 fps oynuyorum nasıl kapatıcam ayarlardan kapanmıyor sen çözebildin mi

LoL'de bu otomatik açılıyor benım ve 40 FPS oynuyorum nasıl kapatacağım ayarlardan kapanmıyor sen çözebildin mi?

Ayarlardan kapatinca olmuyorsa masastundeki sag alttaki mesaj kutusuna tikla oradan odaklanma yardımının ustune tikla kapaliya getir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…