Odam sürekli tozlanıyor

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Yeni eve taşınalı 5 ay olacak. Son 3 aydır hep odam tozlanıyor. Özellikle dolabımın üstü ve masamın üstü. Geçen hafta temizlik yaptım. Her yeri iyice temizledim pırıl pırıl oldu. 2 gün sonra yine mobilyaların üstü tozlanmaya başladı. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Her 2 günde bir temizlik yapmaktan bıktım.

Çözümü yok, sadece tozu azaltmak için alabileceğin önlemler var. Ben yatağımın örtüsünü fırsat oldukça değiştiririm, haftalar boyu aynı örtüyü kullanırsan oda çok tozlanıyor. Halıyı değiştirebilirsin bir de, genelde eski halılar çok toz biriktiriyor odada.

Bunları yapmama rağmen klavye ve monitör çok tozlanıyor yine de, sen düşün yani. Bunları yapmadan önce daha çok tozlanıyordu. Odayı havalandırmak da en etkili önlemlerden birisi, odanı havalandırmaya da özen göstermen lazım.

Yeni eve taşınalı 5 ay olacak. Son 3 aydır hep odam tozlanıyor. Özellikle dolabımın üstü ve masamın üstü. Geçen hafta temizlik yaptım. Her yeri iyice temizledim pırıl pırıl oldu. 2 gün sonra yine mobilyaların üstü tozlanmaya başladı. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Her 2 günde bir temizlik yapmaktan bıktım.

Havalandır.

1 yıl geçmiş konu üstünden ama büyük ihtimalle halınız yüzünden.

Geri
Yukarı