Çözüldü Odanın ışığını açınca bilgisayardan ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Hani bilgisayardan bir USB veya kablo çıkarırız ve "dıdıdım" sesi gelir ve takınca "dıdıdıdım" sesi gelir ya, işte onu ben odamdaki ışığı açıp kapayınca da yaşıyorum. Elektrik bağlantıları yüzünden mi diye düşünüyorum ama bu problemi önceden yapmıyordu, son 5-6 aydır var. Bir sorun yaratır mı veya neden oluyor olabilir?

Çözüm
Hocam sistem 10 senelik, sıfır PSU'yu neden alsın ki?
Sistem ölene kadar takılması daha iyi olur.

İçinde değerli veriler varsa diye dedim ben. Sıfır alması da şart değil güvenilir bir yerden ikinci el çıkma PSU'lar var. Ben eski masaüstü bilgisayarlar toplarken hurdalıktan alıyordum :D

Hocam sistem toplamayı düşünmüyorum. Oyun oynayan birisi değilim zaten genelde yayın izleyen ve küçük oyunlarda 10dk oynayıp çıkan birisiyim. Büyük ekranda bir şeyler izlemek yeterli. Tamamdır hocam ikinci el bir şey bulurum ben. Bu PSU 2-3 yıl dayansada bari bir de ona para vermesem :D

Eğer sağlıklı bir PSU alırsanız 2-3 yıldan fazla da götürür hocam :)
Bütçeniz varsa sistem toplayalım, yoksa ikinci el, çıkma falan bi psu alın 2-3 yıllık işiniz görülsün.
Hocam sistem toplamayı düşünmüyorum. Oyun oynayan birisi değilim zaten genelde yayın izleyen ve küçük oyunlarda 10dk oynayıp çıkan birisiyim. Büyük ekranda bir şeyler izlemek yeterli. Tamamdır hocam ikinci el bir şey bulurum ben. Bu PSU 2-3 yıl dayansada bari bide ona para vermesem :D

Hocam sistem toplamayı düşünmüyorum. Oyun oynayan birisi değilim zaten genelde yayın izleyen ve küçük oyunlarda 10dk oynayıp çıkan birisiyim. Büyük ekranda bir şeyler izlemek yeterli. Tamamdır hocam ikinci el bir şey bulurum ben. Bu PSU 2-3 yıl dayansada bari bide ona para vermesem :D

Hocam son olarak bir sorum var, Sisteminize USB takıp çıkarınca nasıl bir ses geliyordu bir daha yapar mısınız?

Hocam sistem 10 senelik, sıfır PSU'yu neden alsın ki?
Sistem ölene kadar takılması daha iyi olur.

İçinde değerli veriler varsa diye dedim ben. Sıfır alması da şart değil güvenilir bir yerden ikinci el çıkma PSU'lar var. Ben eski masaüstü bilgisayarlar toplarken hurdalıktan alıyordum :D

Hocam sistem toplamayı düşünmüyorum. Oyun oynayan birisi değilim zaten genelde yayın izleyen ve küçük oyunlarda 10dk oynayıp çıkan birisiyim. Büyük ekranda bir şeyler izlemek yeterli. Tamamdır hocam ikinci el bir şey bulurum ben. Bu PSU 2-3 yıl dayansada bari bir de ona para vermesem :D

Eğer sağlıklı bir PSU alırsanız 2-3 yıldan fazla da götürür hocam :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı