Odanızdaki en garip şey nedir?

Kızılderili baltası, dede yadigarıdır 40 yıldır bizimle, hikayesi ise babamın sinemada kızılderili'lerin baltasını görüp özenmesi ve bunun üzerine dedemin kömürlükte bu baltayı yapmasıyla başlıyor, yaptıktan sonra ise dedem uzun süre kullanıyor bu baltayı, vefat ettikten sonra babam baltayı dedemden kalan anı olarak saklıyor, babamın da bir sözü vardır; "eğer ben vefat edersem bu baltayı koru, pas tutmasın, ileride çocuklarına emanet edersin". Bir baltaya göre biraz dramatik bir olay ama aileme değer veriyorum bu yüzden benim için önemli. Meraklısına, görseli buraya bırakıyorum :)
IMG_5338[1].JPG
IMG_5341[1].JPG

Kızılderili baltası, dede yadigarıdır 40 yıldır bizimle, hikayesi ise babamın sinemada kızılderili'lerin baltasını görüp özenmesi ve bunun üzerine dedemin kömürlükte bu baltayı yapmasıyla başlıyor, yaptıktan sonra ise dedem uzun süre kullanıyor bu baltayı, vefat ettikten sonra babam baltayı dedemden kalan anı olarak saklıyor, babamın da bir sözü vardır; "eğer ben vefat edersem bu baltayı koru, pas tutmasın, ileride çocuklarına emanet edersin". Bir baltaya göre biraz dramatik bir olay ama aileme değer veriyorum bu yüzden benim için önemli. Meraklısına, görseli buraya bırakıyorum :)Eki Görüntüle 1235481Eki Görüntüle 1235482

Bir Warband fanı olarak bunu FAZLA sevdim.🤩

Geri
Yukarı