Odin Fail hatası

Arkadaşlar J4+ cihazım var. Stock ROM'a geri dönmek istiyorum, uzun zamandır Custom ROM kullanıyorum. Firmware dosyasını falan indirdim, her şey tam takır ama Odin'de böyle bir hata veriyor. @Baş-ül Adam Hocam bir fikriniz var mı acaba? Farklı Odin versiyonları ile de denedim.
Hocam dosyaları .tar uzantılı yapıp rom atmayı deneyin.

Odin ile Custom ROM yüklemedim hiç. TWRP ile yükledim hep.

Re-partition açık bırakılırsa dahili depolama sıfırlanır ve tekrardan /data , /cache, /dalvik-cache, /system gibi bölümlüyor ki çoğu zaman hata verir, bunu kapalı olarak ROM flaşlamak da zaten aynı işlemi yapar ve sorunla karşılaşmazsınız.

Re-partition açık bırakılırsa dahili depolama sıfırlanır ve tekrardan /data , /cache, /dalvik-cache, /system gibi bölümlüyor ki çoğu zaman hata verir, bunu kapalı olarak ROM flaşlamak da zaten aynı işlemi yapar ve sorunla karşılaşmazsınız.
Anladım hocam teşekkür ediyorum. Başka bir forumda görmüştüm aklımda öyle kalmış.

Anladım hocam teşekkür ediyorum. Başka bir forumda görmüştüm aklımda öyle kalmış.
Yine tam zamanında geldim. Çok iyi ayarlıyorum zamanı değil mi hocam? Bütün olaylar bittikten sonra geliyorum. Benim bu zamanı ayarlamam gerek. Arkadaşlar halletmiş zaten. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı