Odin Samsung Grand Prime'i görmüyor

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar 2. el Samsung Grand Prime almıştık telefonda Google hesabı eklenmiyordu "lütfen bu telefonun sahibinin Google hesabı ile oturum açın" yazıyor. Odin ile yazılım atıcaktım download moda aldım telefonu. Ama Odin telefonu görmüyor?
Diğer Samsung telefonuma denedim telefonu görüyor aldığımızınkini görmüyor.
Tahminim OEM kilit açma seçeneği aktif değil diye geliyor. Ama Odin de görmesi gerekmez mi? Ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum sizlere güveniyorum =)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinde görünüyor mu? USB sürücüleri kurulu mu? Cihazı download moduna alınca USB takma sesi geliyor mu?

Merhabalar 2. el Samsung Grand Prime almıştık telefonda Google hesabı eklenmiyordu "lütfen bu telefonun sahibinin Google hesabı ile oturum açın" yazıyor. Odin ile yazılım atıcaktım download moda aldım telefonu. Ama Odin telefonu görmüyor?
Diğer Samsung telefonuma denedim telefonu görüyor aldığımızınkini görmüyor.
Tahminim OEM kilit açma seçeneği aktif değil diye geliyor. Ama Odin de görmesi gerekmez mi? Ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum sizlere güveniyorum =)

Samsung Grand Prime Odin Driver

ADB Driver

Eski cihaz olduğu için driverı bulmak biraz zor olacak tek tek denemelisiniz.

K

Kurulu dedim ya diğer telefonumu görüyor

Anladım eski olduğu için. Peki bunlar işe yararmı?

Kesin işinize yarayan çıkar ama bulmak zor ADB Driver linki güncel cihazlarda sorunsuz çalışıyor ama eski cihazları görmüyor. Eski cihazları listeden kaldırıyorlar çünkü. O yüzden diğer telefonunuz odinde gözüküyor. Arayıp bulmanız gerekiyor.

Kesin işinize yarayan çıkar ama bulmak zor ADB Driver linki güncel cihazlarda sorunsuz çalışıyor ama eski cihazları görmüyor. Eski cihazları listeden kaldırıyorlar çünkü. O yüzden diğer telefonunuz Odin'de gözüküyor. Arayıp bulmanız gerekiyor.

Hangi sürüm bende çalışır?
Lütfen yardım edin bulamıyorum yapamıyorum görmüyor PC.

Yeni konular

Geri
Yukarı