Odin Sayacı Nedir, Nasıl Sıfırlanır

bilmemkacGhz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bugün itibariyle General Mobile Discovery cihazımın ekranını kırmış bulunmaktayım. Cihaza daha önce defalarca ROM kurdum. Şimdi tekrar Stock ROM a dönüyorum. Odin sayacının ne olduğunu ve nasıl sıfırlayabileceğimizi anlatabilecek bir babayiğit varsa özele beklerim.
Not:1 Dokunmatik panel çalışmıyor.
Not2: ROM u bağırmak anlamında büyük yazmadım yazılışı öyle.
Not3: Konu forum kurallarına aykırıysa kapatabilirim.

Merhaba arkadaşlar,
Bugün itibariyle General Mobile Discovery cihazımın ekranını kırmış bulunmaktayım. Cihaza daha önce defalarca ROM kurdum. Şimdi tekrar Stock ROM a dönüyorum. Odin sayacının ne olduğunu ve nasıl sıfırlayabileceğimizi anlatabilecek bir babayiğit varsa özele beklerim.
Not:1 Dokunmatik panel çalışmıyor.
Not2: ROM u bağırmak anlamında büyük yazmadım yazılışı öyle.
Not3: Konu forum kurallarına aykırıysa kapatabilirim.
Garantiye gönderecekseniz kapsamıyor bilginiz olsun.

knox sayacından bahsediyor olmayasınız? Muhtemelen odur ve odin sayacı diye bir şey yok. Odin sadece ROM atmaya yarayan program. Knox sayacı ise sıfırlanmaz. Knox sayacıda orjinal olmayan rom yüklediğinizde knox sayacı artıyor ve telefon garanti dışında kalıyor.

Arkadaş doğru yazmış odin sayacı var telefona download modda odin ile ROM atınca artıyor ama kafama takılan şey GM da sayaç varmı onu bilmiyorum ben kullanmıyor diye biliyorum

knox sayacından bahsediyor olmayasınız? Muhtemelen odur ve odin sayacı diye bir şey yok. Odin sadece ROM atmaya yarayan program. Knox sayacı ise sıfırlanmaz. Knox sayacıda orjinal olmayan rom yüklediğinizde knox sayacı artıyor ve telefon garanti dışında kalıyor.
Knox sayacı sadece Samsung'da olan bir sayaç diye biliyorum ama doğru mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı