Odnoklassniki.ru adlı siteye yanlışlıkla girdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Facebook'a girerken yediğim virüsü temizliyorum. Sonra yazarım neden kahkaha attığımı.

Komik değil önce bunu bilin ve ben Rusya da faaliyet gösteren bir site için güvenliğinden endişe edip buraya yazdım gülerek kendini kötü göstermenin amacı nedir?

Komik değil önce bunu bilin ve ben Rusya da faaliyet gösteren bir site için güvenliğinden endişe edip buraya yazdım gülerek kendini kötü göstermenin amacı nedir?
Arkadaşım bilmemek ayıp değil. Google'ı kullanmadan buraya konu açmışsın. Ha baktığını söylüyorsun, ilk çıkan şey sosyal ağ olduğu. Sosyal ağın ne olduğunu bilmiyorsan daha fazla sana neden laf anlatalım burada ?

Arkadaşım bilmemek ayıp değil. Google'ı kullanmadan buraya konu açmışsın. Ha baktığını söylüyorsun, ilk çıkan şey sosyal ağ olduğu. Sosyal ağın ne olduğunu bilmiyorsan daha fazla sana neden laf anlatalım burada?

Araştırdım diyorum bakmamışsın diyorsun sana ne diyebilirim ben ilk çıkan sonuçlara tabii ki de bakmadım 15 sayfa falan didim didim dolaşmışımdır yani bilmediğimden değil emin olmak istediğimden konu açıyorum ve o sitenin güvenli olup da içeriğinin güvenli olmadığını konuyu okuyan biri olursa diye belirteyim.

Araştırdım diyorum bakmamışsın diyorsun sana ne diyebilirim ben ilk çıkan sonuçlara tabii ki de bakmadım 15 sayfa falan didim didim dolaşmışımdır.
Direkt Wikipediya'ya bakmaya ne dersin ? Çok fazla bilgi kirliliği olduğunu bilmiyor musun internette ?

Ok.ru - Şikayetvar - Google Chrome 23.10.2021 00_56_02.png
Şu kısımda adam için baya güldüm.
Sence Google yani ABD senin verilerini toplamıyor mu??

Ok.ru - Şikayetvar - Google Chrome 23.10.2021 00_59_44.png

İlk olarak araştırma böyle yapılır, ok.ru güvenli bir sitedir.
KGB sizin peşinizde zaten hocam, adamlar diyordur biz bu ulusal tehdit taşıyabilecek herifi nasıl heckleriz.

Şimdi heck değil hack o falan diyecek bırakın hocam.

Belli sonra ise bilmemek ayıp değil :) önce bir diyalog kurmayı karşıdaki dinlemeyi ve saygı göstermeyi biliniz.

Sorununuz çözüldü ise çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Kimsenin cevabı doğru düzgün çözüm olmadı kiminiz kışkırtmaya çalışır kino hocam ilk başta öyle davranmasa direkt olarak çözüm olarak onu işaretlerdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı