Odsyeey G3 vs Acer ekyebi

megatrends

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde 100Hz IPS Acer ekyebi241 monitör var fakat tasarımı hoşuma gitmedi, renkler koyu değil çok açık ama canlı, 100Hz bana biraz yetersiz kalıyor, odsey G3 3500TL'ye düşmüş hem alınır mı sizce? Tasarımı bence çok güzel hem pivot sistemi var hem de 144Hz Hz sanırsam DP ile 165Hz alınıyormuş, renklerin koyu olması benim için iyi sizce alınır mı?

Arkadaşlar elimde 100Hz IPS Acer ekyebi241 monitör var fakat tasarımı hoşuma gitmedi, renkler koyu değil çok açık ama canlı, 100Hz bana biraz yetersiz kalıyor, odsey G3 3500TL'ye düşmüş hem alınır mı sizce? Tasarımı bence çok güzel hem pivot sistemi var hem de 144Hz Hz sanırsam DP ile 165Hz alınıyormuş, renklerin koyu olması benim için iyi sizce alınır mı?
Oddsey G3 güzel monitör IPS panel vs ama monitörü alan birtakım kişi ghosting olduğunu söylüyor. kimisi FPS oyunlarda rahatsız olursa kimide olmuyor. bu ghosting işi bu monitörde şansa bağlı gibi, o şekilde gelip gelmemesi

G3 kötü bir monitör almanızı tavsiye etmem. Bütçenize ve isteklerinize göre konu açın yardımcı olunur.

Oddsey G3 güzel monitör IPS panel vs ama monitörü alan birtakım kişi ghosting olduğunu söylüyor. kimisi FPS oyunlarda rahatsız olursa kimide olmuyor. bu ghosting işi bu monitörde şansa bağlı gibi, o şekilde gelip gelmemesi
IPS değil VA panel. G3 alınmaz ghosting bombası parasını hak etmiyor. O bütçe de pek düzgün monitör yok. Eğer çıkabilirsen Asus VP249QGR öneririm.

Ben G5 modelini aldım Samsung'un ama çok fazla ghosting beni rahatsız etmedi açıkçası. Tabii kişiden kişiye değişir tercih meselesi olmakla birlikte beni rahatsız eden 4K'den 2K'ya düşüş oldu daha çok. Sen 1080'den 1080'e geçeceğinden belki rahatsız etmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı