Odyssey G3 alınır mı?

Bende o monitörü kullanıyorum oyunlarda görüntüyü çok net ve iyi veriyor kolay tuşu sayesinde istediğin her şeyi ayarlayabiliyorusun 180 derece döndürebiliyor sağa sola ve aşağı yukarı döndürülebilme özelliği ile rahat ediyorsun ancak benden mi kaynaklardan mı kaynaklı bilmiyorum ama YouTube Twitch gibi yerlerden video yayın izlerken görüntü kalitesi Max olsa bile 480p gibi geliyor benim puanım bu ürünü 10/7.

Merhaba arkadaşlar, Samsung Odyssey G3 24 1 ms 144 Hz monitör baktım da alınır mı? Linki de şuraya bıraktım. Bütçem maksimum 2500 TL.
Samsung Odyssey G3 24” 1Ms 144Hz Freesync Çerçevesiz VA Panel (DP + HDMI, PİVOT) Full Hd Gaming Monitör LS24AG300NUXUF
Ben bu monitörü denemeye gitmiştim. Standı neredeyse hiç sağlam değil, ve görüntü kalitesi o kadar da iyi de değil. Orada ASUS VG249Q da vardı, onu denedim, G3'e bin basar. Bende o 249 var çok memnunum ancak sanırım 2500TL civarına kalmadı. Ben 2500TL'ye aldım ancak 1 ay önceydi o.

Merhaba arkadaşlar, Samsung Odyssey G3 24 1 ms 144 Hz monitör baktım da alınır mı? Linki de şuraya bıraktım. Bütçem maksimum 2500 TL.
Samsung Odyssey G3 24” 1Ms 144Hz Freesync Çerçevesiz VA Panel (DP + HDMI, PİVOT) Full Hd Gaming Monitör LS24AG300NUXUF
Bunu al hem bu 165 hz ve 1 ms bende dell var ama o pahalandı

Hocam ghosting problemi nedir acaba inttternetten baktım ama pek bir şey anlamadım.
Sizin profil fotoğrafınız hocam :D

Şaka yapıyorum, ghosting gölgelenme demektir, ekranda oynayan bir obje varsa gerisinde gölge bırakmasına deniyor, şu siteden test edilebilmektedir;

Şaka yapıyorum, ghosting gölgelenme demektir, ekranda oynayan bir obje varsa gerisinde gölge bırakmasına deniyor, şu siteden test edilebilmektedir;

Tamamdır hocam sağ olun :D.

Hocam şöyle bir sonuç oldu bu değerler iyi mi kötümü anlar mısınız bu işden bilmiyorum ama.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-20 224752.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-20 224752.png
    477,2 KB · Görüntüleme: 32
Tamamdır hocam sağ olun :D.

Hocam şöyle bir sonuç oldu bu değerler iyi mi kötümü anlar mısınız bu işden bilmiyorum ama.
Hocam buradan anlaşılmaz o, sizin gözünüzden çekilmesi gerekiyor. Telefonla yani.
Kendiniz bulacaksınız.
Ayrıca o başka bir test, size ghosting testi linkini atayım.

Geri
Yukarı