Odyssey G5 abartılıyor mu?

Qertzy

Hectopat
Çok ghosting var denince, ben de araştırma yaptım ve çoğu VA panelin böyle olduğunu fark ettim.
Mesela.

lg 32GK650F-B (alt)​

Ve Odyssey G5 (üst).
Bunlar VA panellerde normal bir şey değil mi?

20210107_153528.jpg

Screenshot_20210107-153041_YouTube.jpg

Konu güncel.

Son düzenleme:
Çoğu va panelde var bu olay bence abartılıyor. Oyun oynarken hiç farkedilmiyor. 2K 144hz freesync açık şekilde oynuyorum gayet başarılı bence fiyatına göre. Bu arada ışık sızması yok neredeyse o konuda beni çok şaşırttı.

Çok ghosting var denince, ben de araştırma yaptım ve çoğu VA panelin böyle olduğunu fark ettim.
Mesela.

LG 32GK650F-B (alt)​

Ve Odyssey G5 (üst).
Bunlar VA panellerde normal bir şey değil mi?

Eki Görüntüle 821998

Eki Görüntüle 821999
Konu güncel.

Kullanıyorum ve memnunum. Ghosting var ama bu da VA'nın olayı zaten. Geçen biri çıkmış Odyssey G5'de ghosting var diyor. Dedim olmayan bir VA atar mısınız dedim gitti rastgele 1 ms gecikmesi olan bir monitör attı. Bu 1 ms bunda ghosting yok diyor. İnsanların ağzında sakız olmuş bu Odyssey g5. bilen bilmeyen herkes abartıyor.

Kullanıyorum ve memnunum. Ghosting var ama bu da VA'nın olayı zaten. Geçen biri çıkmış Odyssey G5'de ghosting var diyor. Dedim olmayan bir VA atar mısınız dedim gitti rastgele 1 ms gecikmesi olan bir monitör attı. Bu 1 ms bunda ghosting yok diyor. İnsanların ağzında sakız olmuş bu Odyssey g5. bilen bilmeyen herkes abartıyor.

Maalesef dediğiniz gibi, bir de ghosting sakız olmuş insanların ağzında. Vatandaşa renkleri rezalet diyorum monitörün, olsun ghosting az diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı