Odyssey oynarken işlemci 90 derece

pidee

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX1650, i5 9.nesil, 8 GB Ram
Laptopta Odyssey vs. oynarken 90 derece oluyor işlemci, ekran kartı 70-75. (başka oyunlarda da yakın değerler) ne yapabilirim?

Laptoplarda bu işlemci sıcaklığı ağır oyunlar için gayet normal. Ekran kartı sıcaklığınız da gayet iyi. Ben bir sorun göremiyorum.

Bilgisayarı alalı uzun zaman olduysa bir bakım yapabilirsiniz. İçini temizleyip, termal macun yenileme gibi. Ama üstteki arkadaşın dediği gibi 90 derece absürt bir sıcaklık değil tabii düşürmek mümkün hele bu kış günlerinde bu kadar sıcak olmaması lazım.

Laptoplarda bu işlemci sıcaklığı ağır oyunlar için gayet normal. Ekran kartı sıcaklığınız da gayet iyi. Ben bir sorun göremiyorum.
Fortnite de de alıyordum bu sıcaklıkları (mid-high ayarlar) , sorun yaşatır mı yanma vs.

Fortnite de de alıyordum bu sıcaklıkları (mid-high ayarlar), sorun yaşatır mı yanma vs.

Hocam 90 derecede ne yanması? İsterse 150 derece olsun yanmaz işlemci. 90-100 dereceden rahatsız olacaksanız laptop kullanmayın hiç. Laptopta çok normal o sıcaklıklar. Küçücük laptopa 240mm radyatör sığdıramazlar herhalde masaüstündeki gibi.

Geri
Yukarı