Epic Games Ödeme almıyor

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Merhaba, arkadaşım FC24 ve RDR2 almaya çalışıyor 4 kart denedi hiçbiri olmadı. Bende yardim etmek için kendime aldığım kartla almaya çalıştığımda geçersiz kart no diyor. Çözümü nedir?

Looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been declined. Please try another Card or other payment methods. Hata bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşım FC24 ve RDR2 almaya çalışıyor 4 kart denedi hiçbiri olmadı. Bende yardim etmek için kendime aldığım kartla almaya çalıştığımda geçersiz kart no diyor. Çözümü nedir?

Looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been declined. Please try another Card or other payment methods. Hata bu.

Hocam telefondan yapın aynı sorun bende de oldu (bilgisayardan yaptığımda) bu şekilde düzeldi.

Ödemeyi hangi yöntemle yapmaya çalışıyor?

Ben 1 saat önce FC24 aldım bir sorun oluşmadı kartın geçerlilik süresine dikkat edin.

Hocam telefondan yapın aynı sorun bende de oldu (bilgisayardan yaptığımda) bu şekilde düzeldi.
Telefondan deniyoruz.

Ben 1 saat önce FC24 aldım bir sorun oluşmadı kartın geçerlilik süresine dikkat edin.
Ödemeyi hangi yöntemle yapmaya çalışıyor?
Kredi kartı-İninal.
Geçerlilik süresi daha var zaten 4 kart denedik.

Ayni şekilde bende kendi hesabima aldim ancak arkadaşın hesaba alamadik.

Bilgisayardan deneyip geliyorum.

Olmadi.

Son düzenleme:
Arkadaşımın hesabından denedim olmadı.

Bilgisayarda Launcher'dan mı denediniz webten mi?
Hangisini denemediyseniz onu deneyin, farklı tarayıcı deneyin ve fatura adresi falan giriyorsunuz değil mi doldurmuş muydunuz o adımları?

Bilgisayarda Launcher'dan mı denediniz webten mi?
Hangisini denemediyseniz onu deneyin, farklı tarayıcı deneyin ve fatura adresi falan giriyorsunuz değil mi doldurmuş muydunuz o adımları?
Evet ikisinden de yaptık. 2 oyunu birden aliyoruz diye mi acaba? Tek tek almayi deneyip geliyorum.

Oda olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı