Çözüldü "Ödeme işleminiz tamamlanmadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Meteed

Femtopat
Daha fazla  
Bugün 188 TL (5.79$) bir oyun alacaktım. Kartımı Steam'e kaydettim "Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi" diye bir hata verdi. Kartımda 199 TL para olmasına ve bütün kart bilgilerini doğru girmeme rağmen oyunu alamadım. Sorun nerede?

Çözüm
Banka kartınıza göre fiyatlar değişiyor ondan olabilir yani normal dolar kuru ile akbank kuru aynı değil biraz daha para ekleyin.
Bugün 188 TL (5.79$) bir oyun alacaktım. Kartımı Steam'e kaydettim "Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi" diye bir hata verdi. Kartımda 199 TL para olmasına ve bütün kart bilgilerini doğru girmeme rağmen oyunu alamadım. Sorun nerede?
Hocam kartınıza biraz daha para yükleyin (20-30 tl gibi)

Doları 32.5TL olarak hesaplamıyorlar. Daha yüksek bir kurdan hesaplıyorlar.

Doları 32.5TL olarak hesaplamıyorlar. Daha yüksek bir kurdan hesaplıyorlar.
Papara en son 0.50 dolar daha fazla alıyordu değişmediyse. Diğer bankalar dediğiniz gibi daha üst kur üzerinden hesaplayarak alıyor.

Alacağın oyun fiyatı 188 TL ise sende de 199 TL varsa tabii başarısız der sende en azından bir 250 TL olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı