Çözüldü Ödeme Sırasında Hata: Hay Aksi, Afedersiniz!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

J1ngle

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bundan yaklaşık 1-2 hafta önce NBA 2K19 içinde oyun içinden VC alacaktım ödeme sırasında işlemden vazgeçtim. Daha sonra her deneyişimde "İşleminiz onaylanırken beklenmedik bir hata meydana geldi. Lütfen tekrar deneyin." hatası ile karşılaştım. İnternetten araştırdım, ödeme geçmişinden iptal etmem gerektiği gösteriliyor ama ödeme geçmişine girdiğimde işlem zaten başarısız olarak gözüküyor. Bu yüzden iptal edemiyorum. İşin garip tarafı ise başka bir steam hesabında denediğimde de aynı hatayı aldım. Yardım ederseniz sevinirim. 🙂

369684

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Videodaki yapılanı dener misin? Bu hata herkeste sık sık oluşuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki yapılanı dener misin? Bu hata herkeste sık sık oluşuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı