Steam Ödeme yaparken ''beklenmedik bir hata meydana geldi'' uyarısı

Hwanil

Picopat
Daha fazla  
Steam'de Valve Complete packi almak istiyordum kartımda 80 lira var almayı çalıştığımda da beklenmedik bir hata meydana geldi diyor. Sonra cüzdana eklemeyi denedim yine olmadı. Sonra telefonda Yapı Kredi uygulamasını girdiğim zaman uygulamada bildirimlerde son kullanma tarihinden dolayı ödeme gerçekleşmedi yazısı var ama doğru girdiğimden eminim 10 kere filan denemişimdir. Çözümü nedir?

Hocam sanal kart ile falan mı denediniz? Çünkü fiziki kartların son kullanma tarihi geçmeden böyle bir hata vermez. Eğer sorun devam ederse uygulama hata kodu bırakmış zaten size geçersiz son kullanma tarihi diye. Bununla ilgili p.tesi müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz :)

Web sitesinden denediniz mi? Ayrıca bu sorunu yaşayan bir kişi daha vardı, farklı karttan deneyin.

CVC kodunu doğru mu girdiniz?

Hocam sanal kart ile falan mı denediniz? Çünkü fiziki kartların son kullanma tarihi geçmeden böyle bir hata vermez. Eğer sorun devam ederse uygulama hata kodu bırakmış zaten size geçersiz son kullanma tarihi diye. Bununla ilgili p. Tesi müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz :)

Geç cevap için kusura bakmayın 1saatlik yazım hatasından ceza yemiştim aklımdan çıkmış sorunu çözdüm.

Geri
Yukarı