Steam Ödeme yapılamıyor

EminImişli

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Bildiğiniz gibi Steam yaz indirimleri başladı. Ve bende "Valve Complete Edition" paketini alıyordum. Banka kartını kullandım. Ve böyle yazı geldi:"
Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra satın almayı tekrar deneyin."
Bunu nasıl düzeltebilirim? Kartımda para var ve limitide geçmiyor.

Selam. Bildiğiniz gibi Steam yaz indirimleri başladı. Ve bende "Valve Complete Edition" paketini alıyordum. Banka kartını kullandım. Ve böyle yazı geldi:"
Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra satın almayı tekrar deneyin."
Bunu nasıl düzeltebilirim? Kartımda para var ve limitide geçmiyor.

Kart Online alışverişlere açık mı? Eğer açık ve hala hata veriyorsa yarın satın almayı deneyin, kaçmıyor sonuçta.

Evet. Diğer yerlerden Online alışveriş yapınca hatasız oluyordu. Yine yaptım şimdi. Banka kartınızı bloke yapmış diyor. Bankayla iletişime geçip deneyeceğim.

Bloke edildiyse müşteri hizmetlerini arayın anında açıyorlar zaten. Bugün deneyin dün yoğunluktan bende aynı sorunu yaşadım sabah alabildim.

Geri
Yukarı