EA App Ödemeyi onaylamıyor

Evet, bende şimdi gördüm aboneliklerde ön ödemeli olmuyormuş. Hocam o halde Visa veya Mastercard kullanmanız lazım. Yabancı şirketler troy ile ödeme henüz desteklemiyor. Bende Kaspersky'da troy kartımı kullanamıyorum.

Hocam şimdi ilk defa kredi kartı kullanacağım için bilmiyorum şimdi troy var bende yıllık ödeme alacakmış benden onu ne zaman alacak ve alırsa Visa Card çıkartığımda 2 tane kredi kartım olduğu için 2 tane mi alacak yıllık kart ücreti.

Hocam şimdi ilk defa kredi kartı kullanacağım için bilmiyorum şimdi troy var bende yıllık ödeme alacakmış benden onu ne zaman alacak ve alırsa Visa Card çıkartığımda 2 tane kredi kartım olduğu için 2 tane mi alacak yıllık kart ücreti.

Hangi bankayla çalışıyorsunuz? 2 farklı kredi kartı olduğu için iki kullanım ücreti alabilir, onu tam net bilmiyorum. Aynı bankadan troy kartı iptal edip Visa alabilirsiniz. Yıllık ücret alımları tarihlerini bilmiyorum ama zamanı geldiğinde ekstreye yansır.

Hangi bankayla çalışıyorsunuz? 2 farklı kredi kartı olduğu için iki kullanım ücreti alabilir, onu tam net bilmiyorum. Aynı bankadan troy kartı iptal edip Visa alabilirsiniz. Yıllık ücret alımları tarihlerini bilmiyorum ama zamanı geldiğinde ekstreye yansır.

İş Bankası kullanıyorum.

Tam olarak ne zaman kestiğini bilmiyorum, ama ileriki aylarda keser, ekstre de görürsünüz.

Başka karta troy kartan Visa'ya attım fakat gece 3 olacak parayı hala çekmedi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231127-010732_İşCep.png
    Screenshot_20231127-010732_İşCep.png
    134 KB · Görüntüleme: 7

Yeni konular

Geri
Yukarı