Ödev Yapmak İstememek

@Remous dostum ben de senle aynı yaşta sayılırım. Ödev yaparken müzik dinle bence. Sakin bir şeyler olmasını tavsiye ederim. Ders çalıştığın, ödev yaptığın vs. ortamda sana oyunu, teknolojiyi hatırlatacak hiç bir şey olmasın. Eminim ailen okuman için elinden geleni yapıyordur. İyi sosyaller :)

Evet aile konusunda hiç bir sıkıntım yok. Zaten annem de babam da üniversite mezunu. Ben şarkı dinlerken ders yapamıyorum. Biraz metal tarzı dinlediğim için olabilir bu.

Aksırmak Rahmandan, esnemek Şeytandandır. Bu cümleyi araştır istersen.:)

Araştırdım ama konu ile ne alakası var onu anlamadım:)

@Remous bence dikkatini ödeve, derse vs. odaklayamıyorsun. Aynı sorun bende de vardı ( dikkat dağınıklığı ) ve nasıl çözdüm bilmiyorum açıkçası :D İlk haftalar olduğu için olabilir, alışırsın sonra :)

Bence ortaokulda ödev yapmanın çok gereği yok diye düşünüyorum. Şahsen bana sıkıcı geliyor. Eğer başarılı bir öğrenciysen yapmana gerek yok. Ben okul 1.siyim bir kere bile ödev yapmadım doğru düzgün. İşime gelince yapıyordum 😄.

Bende 7. sınıfa gidiyorum senle aynı durumu yaşamaktayım. Sanırım yaştan dolayı. Normalde başarılı bir öğrenciyimdir. Fakat hiç test veya ödev yapasım yoktu. Biraz ergenlikten dolayı sanırım. Kendimi zorluyorum test çözmeye artık pek yapmayasım gelmiyor.

Geri
Yukarı