Ödül puanları için "bir işe yarama" önerisi

Mantıklı mı?

• Evet.

Oy: 17 48,6%
  • Hayır.

Oy: 18 51,4%

• Oy verenlerin toplamı
    35
5.000 mesaj üstü ancak 2 çözüm bile olmayan kişilere de "İşe yaramaz" gelir mi?
Bu laf bana herhalde :). Sistem toplama konularında çözüm yok ama siz bilirsiniz.

Bir de bu lafı bugün üye olup söylemeniz ''ironik''. Eminim sizden daha fazla insanlara yardımcı olmuşumdur.

Son düzenleme:
Bazen rapor sisteminde sıkıntı yaşıyorum, süre yüzünden. Pek takıldığım bir şey değil.

Yine aynı mevzu. Bayılıyorum ya şu istatistik konularına. *Çekirdek yiyen grup efekti.*

Bazen rapor sisteminde sıkıntı yaşıyorum, süre yüzünden. Pek takıldığım bir şey değil.

Yine aynı mevzu. Bayılıyorum ya şu istatistik konularına. *Çekirdek yiyen grup efekti.*
Yine aynı mevzu değil, bu konuda beğeni konuşulmasın lütfen. Sonra üyeler konuyu başka yere çekiyor diye benim konum kapanıyor, başkalarının ki kapanmasa da. Bir öneri verdim, öneri hakkında düşüncelerinizi belirtmenizi istedim sadece.

Yine aynı mevzu değil...
Rütbenin çoğunlukla istatistik ve üyelik tarihine göre değiştiğini düşünürsek aynı mevzu.

Yönetimin tekelinde bulunan bir rütbe olursa -Katkıda Bulunan gibi- belki düşünülebilir. Birkaç insan bozuntusunun verilen rütbenin haksız olduğunu düşünüp ağlaması göz ardı edilirse gelsin, bir zararı yok.

Rütbenin çoğunlukla istatistik ve üyelik tarihine göre değiştiğini düşünürsek aynı mevzu.

Yönetimin tekelinde bulunan bir rütbe olursa -Katkıda Bulunan gibi- belki düşünülebilir. Birkaç insan bozuntusunun verilen rütbenin haksız olduğunu düşünüp ağlaması göz ardı edilirse gelsin, bir zararı yok.
Ben sizinle çelişmek istemiyorum açıkçası fakat buraya faydalı olmuş ve vaktini harcamış birisiyle diğerlerinin aynı olduğunu düşünmüyorum.

Recep Baltaş zaten "Katkıda Bulunan" yerine alternatif bir şey düşündüklerini söylemişti. Siz de biliyorsunuzdur elbet.

Ben sizinle çelişmek istemiyorum açıkçası fakat buraya faydalı olmuş ve vaktini harcamış birisiyle diğerlerinin aynı olduğunu düşünmüyorum.

Recep Baltaş zaten "Katkıda Bulunan" yerine alternatif bir şey düşündüklerini söylemişti. Siz de biliyorsunuzdur elbet.
Bir insanın yardım ederek, faydalı olarak ya da bu platforma vakit ayırarak herhangi bir üyeden ayrılmasını doğru bulmuyorum. Mevzu profilde ışıklı bir tag görmek, yetki almak ise pek tartışmaya girmeyeceğim.

En azından alelade bir üyeye bu ayrıcalıkları tanımak yanlış. Burada gelip yönetim yalakalığı yaptığım yok. Lakin bir rütbe gelecek ise yönetimle bir şekilde alakası olmuş kullanıcılara verilmeli diye düşünüyorum. Gösteriş olsun veya yetkisi ile hava atsın diye de değil, en azından anonim olarak site yönetimine ufak da olsa yardım edebilsin. Moderatör yetkileri kadar kapsamlı olacak diye bir durum da yok, örnek olarak ilgili rapor süresi bazen üzebiliyor. Bu süre kaldırılsa hoş olabilirdi bu rütbeyle.

Bilemiyorum, rütbeye göre ayrıcalık tanımak bana göre kökten yanlış. Dediğim gibi yönetim ile alakası olan üyeler belki faydalanabilir.

Tüm yazdıklarım aslında sesli düşünmenin birkaç parçası. Burada sığ düşünen birkaç üyecikten farkımız yok, kendi kendimize konuşuyoruz 😅 Üst yönetim ne derse o oluyor.

Yönetimden bağımsız bir seçim hata olur. Bir insanın moderatör olarak çalışması, onunla moderatör olarak çalışmak, sizin onu daha iyi tanımanızı sağlıyor. Bunu kendim için söylemiyorum ancak, her şeyin çocuklaştığı, önüne gelen markaya çöp denildiği, ciddiyetten uzak şu dönemlerde ne yapılıyorsa katı bir şekilde yapılmalı.

Cooldown iyi bence. Belki birkaç kategoride konu açmak için gereken süre azaltılabilir. Ama mesajlar arasındaki süre gayet mantıklı. Sana şöyle temiz kafayla düşünme fırsatı veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı