Steam Ödül puanlarını beklerken biri ödül atsa önce verilen ödüllerin puanları gecikir mi?

Ramboi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben İtemsatış'tan 10.000 Steam puanı almıştım, ödüller geldi ve geldikten 2 gün sonra başkası bana ödül atmış. Ödüller sırayla mı gelir yani biri 14 gün sonra biride diğerinin gelmesinden 2 gün sonra? Yoksa 10.000 puanda mı normalden 2 gün sonra gelecek?

Merhaba arkadaşlar, ben İtemsatış'tan 10.000 Steam puanı almıştım, ödüller geldi ve geldikten 2 gün sonra başkası bana ödül atmış. Ödüller sırayla mı gelir yani biri 14 gün sonra biride diğerinin gelmesinden 2 gün sonra? Yoksa 10.000 puanda mı normalden 2 gün sonra gelecek?
her ödül atıldığı günden 14 gün sonra gelir.

Ödül atıldığı günden 14 gün sonra kullanılabiliyor olacak. Bende bugün 10.000 Steam puanı aldım.

Geri
Yukarı