Ödüllü bulmaca oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
beyin durdu r de benim :D ipucularına rağmen

R ve l dosyanın icindeki dosyaların ilk harflerini alfabetik sıraya göre yapacaksın ilk olarak l den başlaman gerek ki yapamadın muhtemelen :d son 3dk.

20:20
152115152115211515 değil mi hocam bir türlü bulamadım.

Cözüm icin yapmanız gerekenler şunlardı:
İlk RAR şifresi bbb.
Sonra klasörden mail var oradan bana mail atıyorsunuz size otomatik mesaj geliyor.
Mors alfabesi ve site o sitenin no players Online kısmından 6. yazan kod var right yazan RAR'ın şifresi sonuna boşluk ekleyip yapıyorsunuz mors alfabesini alıp cevirmeniz gerek oda 911 leftin şifresi oda o klasörün icinde right ve left klasörler cıkıyor onların ilk harflerini alıyorsunuz alfabe sırasına göre rakamlarını yazıyorsunuz 23-24 harfli bir şey cıkıyor onu da final kısmına yazıyorsunuz.

152115152115211515 değil mi hocam bir türlü bulamadım.

Yaklaştın ama kod 1521151528211521151523 buydu.

Yazıyorum hemen niye atlıyorsun?

Cözüm icin yapmanız gerekenler şunlardı:
İlk RAR şifresi bbb.
Sonra klasörden mail var oradan bana mail atıyorsunuz size otomatik mesaj geliyor.
Mors alfabesi ve site o sitenin no players Online kısmından 6. yazan kod var right yazan RAR'ın şifresi sonuna boşluk ekleyip yapıyorsunuz mors alfabesini alıp cevirmeniz gerek oda 911 leftin şifresi oda o klasörün icinde right ve left klasörler cıkıyor onların ilk harflerini alıyorsunuz alfabe sırasına göre rakamlarını yazıyorsunuz 23-24 harfli bir şey cıkıyor onu da final kısmına yazıyorsunuz.

Yaklaştın ama kod 1521151528211521151523 buydu.

Yazıyorum hemen niye atlıyorsun?
Oyun ne alaka.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı