Öğrenci desteği telefonda çift SIM kartı kullanılırsa sorun olur mu?

baha163711

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar vergisiz telefon desteğinden A34 aldım A34 çift SIM kartlı kayıt ederken bir adet IMEI numarasını girdim çift simlilerde iki adet IMEI numarası var.

Destek parası da elime geçti bende iki hat var bir tanesi destek için üstüme kayıtlı SIM kartı onu taktım ama diğer eski telefonumdakini de ben kullanıyorum. Babamın üstüne kayıtlı eski telefonu sattım. Ben iki SIM kartını da aynı telefonda kullansam sorun olur mu destek geri istenme gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an abimde aynuı şekilde kulllanıyor başvurusunu yaptı. Bence sorun çıkmaz zaten yeni SIM ainyali vardır diye düşünüyorum.

Bu ilginç, memurlar telefonun çift simli olup olmadığını kontrol ediyor sanıyordum.

Bende benzer durumdayım. Çift numara kullanmaktan sorun olur mu net bir şey söyleyemeyiz.

Faturada birinci SIM gözüküyordu bende birinciyi yazdım sadece kabul oldu ikinci ile yazınca fatura bilgiler uyuşmuyor demişti.

Faturada birinci SIM gözüküyordu bende birinciyi yazdım
Zaten hiçbir fatura çift IMEI'e uygun düzenlenmiyor, ikinci IMEI'i yazmasa bile girmek şart diye biliyorum.

Zaten hiçbir fatura çift IMEI'e uygun düzenlenmiyor, ikinci IMEI'i yazmasa bile girmek şart diye biliyorum.

Girdim işte kabul etmedi sistem faturada yok diye daha demin aradım bana diyor mail atın daha iyi olur zaten sistem çok kötü çalışıyor internet desteği para desteği yatalı bir ay olacak uygulamada daha bekliyor gözüküyor.

Geri
Yukarı