Samsung A34 öğrenci vergi indirimine dahil olur mu?

Evet cihaz geldi ama daha paketini bile açmadım maalesef. Vergi indirimi konusunda GSB sıkıntı çıkartırsa iade etmeyi düşünüyorum çünkü.

Ben de tekrar indirime girmesini bekliyorum kara cumada girer büyük ihtimalle. Direkt alacağım. Benim alttan 1-2 dersim var sorun olur mu diye düşünüyorum. Uzatmayım şu anda.

Şu an cihazı aldıysanız GencizBiz sitesine girip başvuru yapmadınız mı?
3-4 mesaj kadar önce neden başvuru yapmadığımı yazmıştım. Faturada IMEI yazmıyor geri kalan her şey tamam gibi. Amazona bununla ilgili yazdım ve 72 saat sonra tekrar iletişime geçmemi söylediler. Muhtemelen IMEI numarasını da içeren fatura gönderecekler. Ondan sonra başvurumu yapacağım.

Ben de tekrar indirime girmesini bekliyorum kara cumada girer büyük ihtimalle. Direkt alacağım. Benim alttan 1-2 dersim var sorun olur mu diye düşünüyorum. Uzatmayım şu anda.
Pek bir fikrim yok ama alttan dersin sorun olacağını zannetmiyorum.

3-4 yorum kadar önce neden başvuru yapmadığımı yazmıştım. Faturada IMEI yazmıyor geri kalan her şey tamam gibi. Amazona bununla ilgili yazdım ve 72 saat sonra tekrar iletişime geçmemi söylediler. Muhtemelen IMEI numarasını da içeren fatura gönderecekler. Ondan sonra başvurumu yapacağım.

Pek bir fikrim yok ama alttan dersin sorun olacağını zannetmiyorum.

Normal öğrenim yılını geçtim ama aktif öğremciyim şu an alttan dersler için gerekli ücreti yatırmıştım. Bence de sorun olmaz gibi.

Normal öğrenim yılını geçtim ama aktif öğremciyim şu an alttan dersler için gerekli ücreti yatırmıştım. Bence de sorun olmaz gibi.
Aktif öğrenciysen sıkıntı olmaz gibi. Yine de öğrenci işleriyle görüşebilirsin bu konu hakkında ama onların da bu kampanyanın şartları ile ilgili ne kadar bilgileri vardır bilemem.

Aktif öğrenciysen sıkıntı olmaz gibi. Yine de öğrenci işleriyle görüşebilirsin bu konu hakkında ama onların da bu kampanyanın şartları ile ilgili ne kadar bilgileri vardır bilemem.
hocam almayi düşünüyorum şuan amazondan 9499'a ama bende korkuyorum iade yapamaz mıyım diye bi kaç gün önce a24 almıştım çok seviyorum cihazımı ama a34 alma şansım varsa vergi iadesiyle almak isterim

Yeni konular

Geri
Yukarı