Öğrenci İçin 1 Ay Çalışmalık Yer Önerisi

BLACKBEARD3410

Hectopat
Merhaba. Bu ay ailem istediğim oyun konsolunu çok borçları olduğu için alamadılar, evi boyamak vs. Kendim 1 ay çalışıp en az 2000 TL almak istiyorum, böyle çalışacağım bir yer önerir misiniz? Ailemi zor duruma sokmaktansa kendim deliler gibi 1 ay çalışmayı tercih ederim. Bazı yerlerde MC donels gibi yerleri gördüm oralarda asgari ücret alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
16 yazmayı unutmuşum :D 18 yasında asgari ücret alabileceğini biliyorum sadece 1 yaz ayı çalışıp en az 2000 TL. Vericek bir yer arıyorum.
Öyle iş bulursan bana da haber ver, ben izinsiz çalıştığım halde 1200 alıyorum size nasıl 2000 lira verecekler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız :D öyle bir yer gerçektende yok ama okul boyunca ayda 500 TL vericek bir yer bulabilirmiyim sabahçıyım öğleden sonra çalışmam lazım :D
Sanırım böyle kafe gibi yerlerde çalışabilirsiniz birkaç 18 yaşından küçük arkadaşlarım çalışıyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı