Öğrenci için hangi kredi kartını önerirsiniz?

Amcamın İş Bankası'nda iki ekstra kart daha çıkarma hakkı vardı. Birini kuzenim için, birini de benim için kullandı. Ayrıca kart benim adıma. Ben bu şekilde aidattan yırtmış oldum, siz de böyle bir şey düşünebilirsiniz, yakınlarınıza sormanız lazım.

Öğrenciyim, hali hazırda lisans programında okuyorum, 4 yıllık ilk senem ve artık bir kredi kartına ihtiyacım var. Çok fazla alışveriş yapan biri değilim, o yüzden aylık ya da yıllık aidat olmamalı, limit sıkıntım yok ama fazla olursa daha iyi herhalde, ne alayım?

Hepsi birbirine benzer fakat ben öğrenciyken YapıKredi Play kullanıyordum. 1300₺ limit yapmıştım. Araba kiralarken rahatlık oluyordu. Hey gidi günler

Bankadan gidip aldığımda bir de hesap kartı veriyorlarmış onu almalı mıyım sence ?
Hesap kartı almana gerek yok. Tek bir karta Vadesiz Hesap ve Kredi Kartı olarak tanımlayabiliyorlar. Yani bir karttan hem para çekebilirsin, hem de kredi kartı olarak kullanabilirsin. YapıKredi mobil uygulamasını indirdiğinde çoğu şeyi oradan görebilir ve halledebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı