Öğrenci için M1 MacBook 8/256 vs iPad Air M1 10.9"

berkovic19

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Öğrenciyim, okul ve ders için ikisi arasında kaldım. M1 MacBook 8/256 ya da iPad Air M1 10.9 inch düşünüyorum, eğer iPad alırsam kalem ve keyboard da alacağım, sizce hangisi daha mantıklı olur?

Üniversite mi lise mi? Üniversite ise okuduğunuz bölümün bilgisayar ile alakası ne denli var? Eğer bilgisayar ile alakalı bir bölüm değil ise iPad çok güzel seçim olur çoğu işlevi yerine getirir minimum seviyede.

iPad ve M2 MacBook kullanan birisi olarak çok farklı ve çok kaliteli ikisi de ancak iPad rahatlığı, MacBook gücü...

Hangisini seçersen seç üzmez.

M1 Air alınmaz. Hele 8 GB RAM olan hiç alınmaz. iPad daha mantıklı bu ikisi arasından ama farklı markalarda daha mantıklı cihazlar bulunur.

Önerileriniz varsa alabilirim 20 25 bin arası küçük bir araştırma sonucu bunlara ulaştım teşekkür ederim.

Üniversite mi lise mi? Üniversite ise okuduğunuz bölümün bilgisayar ile alakası ne denli var? Eğer bilgisayar ile alakalı bir bölüm değil ise iPad çok güzel seçim olur çoğu işlevi yerine getirir minimum seviyede.

iPad ve M2 MacBook kullanan birisi olarak çok farklı ve çok kaliteli ikisi de ancak iPad rahatlığı, MacBook gücü...

Hangisini seçersen seç üzmez.

Teşekkür ederim 1.5 sene sonra üniversiteye gideceğim o yüzden hem şimdi hem de üniversitesi dönemi biraz olsun geçirebileceğim bir şey olsun istiyorum bilgisayar ile alakalı bölüm düşünmüyorum teşekkür ederim.

Teşekkür ederim 1.5 sene sonra üniversiteye gideceğim o yüzden hem şimdi hem de üniversitesi dönemi biraz olsun geçirebileceğim bir şey olsun istiyorum bilgisayar ile alakalı bölüm düşünmüyorum teşekkür ederim.

Bir noktada bilgisayar ihtiyacı olabilir ancak iPad en iyi seçim bence. Lisede not için iPad kullandım eğlenceliydi. Ayrıca web sitem için makaleleri yine iPad ile yazdım. Sunumlar vb. Basic programlar var o yüzden yine sıkıntı çekmedim. Ayrıca film izlemek aşırı keyifli :D

Geri
Yukarı