Öğrenci için yazıcı önerisi

Tiripıl Ey

Decapat
Selam millet bana şu günler internet üzerinden ders işleri yapıldğı için bana şçyle Max. 600-700 liralık bir yazıcı lazım soru falan falan çıkaracağım öneriniz nelerdir. Bizde bir tane vardı kartuşu 300 kağıt olmuş. Bana artık tonerli kartuşlu mu bir yazıcı lazım karantinada olduğumuz için dışarı gidip dolduramayacağım. Evde sıkınntısız dolduracağım ikide bir toner moner sipariş kartuş sipariş etmek istemiyorum. Kafam çok karışık bir de bu piyasayı hiç bilmiyorum. Kartuş doldurma seti falan gördüm bana bir el atsanız kafam çok karışık. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de geçenlerde kendim için yazıcı arıyordum. Herkes tanklı yazıcılardan öneriyor, marka olarak da Epson öneriyorlar.

Selam millet bana şu günler internet üzerinden ders işleri yapıldğı için bana şçyle Max. 600-700 liralık bir yazıcı lazım soru falan falan çıkaracağım öneriniz nelerdir. Bizde bir tane vardı kartuşu 300 kağıt olmuş. Bana artık tonerli kartuşlu mu bir yazıcı lazım karantinada olduğumuz için dışarı gidip dolduramayacağım. Evde sıkınntısız dolduracağım ikide bir toner moner sipariş kartuş sipariş etmek istemiyorum. Kafam çok karışık bir de bu piyasayı hiç bilmiyorum. Kartuş doldurma seti falan gördüm bana bir el atsanız kafam çok karışık. Lütfen yardım edin.

Samsung ML2165.

Çok uzun süre önce aldım fakat hala kullanıyorum çok kaliteli. Öğrenci için ideal. Bir de yanında kartuş dolum seti aldın mı seni yıllarca idare eder. Toplam 2500 sayfa yazdırmışım. düşün sadece 2 defa dolum yaptım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı