Öğrenci indirimli telefon önerisi

josephwhite

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Selam arkadaşlar, sizden yardım rica ediyorum çünkü ben bu kampanyadan yararlanmam diyordum bir anda ihtiyacım oldu ve hemen karar verip almam lazım. Telefonu 1 sene kadar falan ben kullanacağım sonra anneme vereceğim. İkimizin de telefondan beklentisi kamerası iyi olsun, stabil ve uzun süreli kullanımı iyi olsun yeterli. Oyun falan oynamayız. Bir de tıp son sınıf olduğum için çalışıyorum maaş alıyorum ve ocak 3'te 25 yaşıma giriyorum, bunlar sıkıntı olur mu? Bir de ekstra olarak faturada nelerin yazması gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Shop'tan öğrenci indirimini aktif ederek M34 alabilirsiniz 9499 liraya. Onlar faturayı en doğru şekilde oluşturuyorlar. Teslim ettikten 3 gün sonra faturayı yolluyorlar, başvuru yaparsınız.

Hattın sizin üzerinize olması ve o hatla beraber en az 2 yıl kullanılmadı gerekiyor. Fatura tarihi itibariyle 26 yaşından gün almamış olmanız gerekiyor.

Samsung Shop'tan öğrenci indirimini aktif ederek M34 alabilirsiniz 9499 liraya. Onlar faturayı en doğru şekilde oluşturuyorlar. Teslim ettikten 3 gün sonra faturayı yolluyorlar, başvuru yaparsınız.

Hattın sizin üzerinize olması ve o hatla beraber en az 2 yıl kullanılmadı gerekiyor. Fatura tarihi itibariyle 26 yaşından gün almamış olmanız gerekiyor.
Peki 1 yıl ben kendi hattımla kullandım diyelim, bir yol sonra annemin hattını da üzerime alıp ona kullandırtabilir miyim, numara değişikliği yapabiliyor muyum yani kendi hatlarım arasında?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı