Öğrenci sürüm SolidWorks nasıl indirilir?

Türkiye'deki resmi SolidWorks dağıtımcısı Tekyaz, öğrenci lisansı sağlıyor. SOLIDWORKS Öğrenci Lisansı - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Uzun zaman önce kendi yaptığım şekilde anlatayım: Buradaki formu doldurduktan sonra Dassault systems'in web sayfasına kayıt için yönlendiren bir e-mail geliyor. Sonrasında bu sosyal medya sayfası gibi olan bir sekmede TR solidworks (Emin değilim mail yönlendiriyor) grubuna üye oluyorsunuz ve gönderiye bir yorum yaparak ürün talep ediyorsunuz. Yönergeleri anlatan belirli sayfalar içeride mevcut zaten.

Üniversiten lisans satın almış olabilir. Üniversite lisansını kontrol et.

Üniversiten lisans satın almış olabilir. Üniversite lisansını kontrol et.
nereden kontrol ederim onu

Türkiye'deki resmi SolidWorks dağıtımcısı tekyaz, öğrenci lisansı sağlıyor. SOLIDWORKS Öğrenci Lisansı - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Uzun zaman önce kendi yaptığım şekilde anlatayım: Buradaki formu doldurduktan sonra dassault Systems'in web sayfasına kayıt için yönlendiren bir e-mail geliyor. Sonrasında bu sosyal medya sayfası gibi olan bir sekmede TR SolidWorks (emin değilim mail yönlendiriyor) grubuna üye oluyorsunuz ve gönderiye bir yorum yaparak ürün talep ediyorsunuz. Yönergeleri anlatan belirli sayfalar içeride mevcut zaten.

Hocam lisansım mevcuttur büyük ihtimalle çünkü hocam isityor ama nereden bulacağım bilmiyorum.

Türkiye'deki resmi SolidWorks dağıtımcısı Tekyaz, öğrenci lisansı sağlıyor. SOLIDWORKS Öğrenci Lisansı - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Uzun zaman önce kendi yaptığım şekilde anlatayım: Buradaki formu doldurduktan sonra Dassault systems'in web sayfasına kayıt için yönlendiren bir e-mail geliyor. Sonrasında bu sosyal medya sayfası gibi olan bir sekmede TR solidworks (Emin değilim mail yönlendiriyor) grubuna üye oluyorsunuz ve gönderiye bir yorum yaparak ürün talep ediyorsunuz. Yönergeleri anlatan belirli sayfalar içeride mevcut zaten.
hocam senin yöntemi deniyom şu an

ondan dönüş alamadım projeyi yapamıyacam yardımcı olabilecek var m

Son düzenleme:
hocam senin yöntemi deniyom şu an

ondan dönüş alamadım projeyi yapamıyacam yardımcı olabilecek var m
Hocam Tekyaz'a mail atın ve durumu anlatın. Böyle bir fırsat varken Solidworks'ü kullanamamak üzücü olur. Ben 2 yıllık öğrenci lisansı aldım bu sayede.

Bu olana kadar Onshape'e bakabilirsiniz. Solidworks'le aynı temeli kullanan bir yazılımdı sanırım. Direkt web tabanlı çizim de yapılabiliyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı