Öğrenci vergi indirimi gerçekten veriliyor mu?

Frfghtr_01

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Öğrenci vergi indiriminden yararlanıp telefon almak istiyorum ama gerçekten bu vergi iadesi yapılıyor mu? İşte bahane falan üretip iade etmeme gibi bir durum var mı? Bilgisi olanlar bir yardımcı olabilir mi acaba?
Tereddüt ediyorum çünkü para iadesinin olmamasından eğer vergi tutarı iadesi gerçekten oluyorsa alacağım.
Cevaplarınız bekliyorum teşekkür eder, iyi sosyaller dilerim.

Herkese merhaba.
Öğrenci vergi indiriminden yararlanıp telefon almak istiyorum ama gerçekten bu vergi iadesi yapılıyor mu? İşte bahane falan üretip iade etmeme gibi bir durum var mı?
Evet var. Telefonun yanına 1 TL değerinde bile ürün satın alsan aynı faturada vergi iadesi olmuyor mesela. Mağdur olan çok.

Bazılaranın yatmış ancak 3 ay sonra bir de kurallara dikkat etmeniz gerekiyor.
Evet var. Telefonun yanına 1 TL değerinde bile ürün satın alsan aynı faturada vergi iadesi olmuyor mesela. Mağdur olan çok.
A34 aldım 9499 TL'ye 4322 TL iade yapıldı banka hesabıma.
Ocağın başından beri bekliyorum giden gelen yok halen.
Herkese cevapları için teşekkür ediyorum yazdığınız an dönemedim saçma bir şekilde noktalama işaretlerine duyduğum halde uymadım diye uzaklaştırıldım o yüzden şimdi yazabiliyorum.

Ocağın başından beri bekliyorum giden gelen yok halen.
Anladım halla tereddüt ediyorum işte alsam mı almasam mı diye çözüme kavuşturmam lazım.

A34 aldım 9499 TL'ye 4322 TL iade yapıldı banka hesabıma.
Ne zaman aldınız ne zaman yatırdılar. Ve süreç nasıl işliyor faturaya bir beyanda bulunmanız gerekiyor mu

Bazılaranın yatmış ancak 3 ay sonra bir de kurallara dikkat etmeniz gerekiyor.
Evet kurallara dikkat ederek alacağım ama şu tereddüt yenebilirsem

Evet dediğiniz biliyorum yanına en ufak birşey bile almayacağız. Herşeyi yaptığımı varsayarak para iadesi olmaz tereddütü geçse alacağım. O yüzden sizlerden fikir almak istedim yatıyor mu yoksa bir düzenbazlık mı diye.

Herkese cevapları için teşekkür ediyorum yazdığınız an dönemedim saçma bir şekilde noktalama işaretlerine duyduğum halde uymadım diye uzaklaştırıldım o yüzden şimdi yazabiliyorum.

Anladım halla tereddüt ediyorum işte alsam mı almasam mı diye çözüme kavuşturmam lazım.

Ne zaman aldınız ne zaman yatırdılar. Ve süreç nasıl işliyor faturaya bir beyanda bulunmanız gerekiyor mu

Evet kurallara dikkat ederek alacağım ama şu tereddüt yenebilirsem

Evet dediğiniz biliyorum yanına en ufak birşey bile almayacağız. Herşeyi yaptığımı varsayarak para iadesi olmaz tereddütü geçse alacağım. O yüzden sizlerden fikir almak istedim yatıyor mu yoksa bir düzenbazlık mı diye.
Yatıyor para yatmasına da 3 4 ayı buluyor. Arkadaşıma daha yeni geldi aralıktan beri bekliyordu.

Yatıyor para yatmasına da 3 4 ayı buluyor. Arkadaşıma daha yeni geldi aralıktan beri bekliyordu.
Anladım teşekkür ediyorum siparişi verdim bakalım hayırlısı. Faturada posta kodunu yanlış yazmışım birde "caddesi" yazacağım yere "caddaesi" yazmışım ona bile takılmazlar herhalde değil mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı