Öğrencilere vergisiz telefon önerisi

Shaqir13

Femtopat
Daha fazla  
Öğrenci vergi indiriminden yararlanmak için telefon almayı düşünüyorum. Şartlarını araştırdım her şey iyi güzel ama kafama takılan bazı şeyleri sormak istedim:
1: Telefonu banka/Kredi kartıyla alabiliyor muyuz? Alabiliyorsak bu kart öğrencinin üzerine olması mı lazım?
2: Şu an kullandığım hat annemin üzerine kendi üzerime almak istediğimde 600-700 TL saçma boş bir para istiyorlar. Onun yerine yeni hat alsam bedava.
Şimdi annemin üzerine olan hattı iptal edip aynı numaradan bedavaya yeni hat çıkartabilir miyim?

2 gündür kafam yandı telefon bakmaktan tamam bu diyorum bir şeyleri çıkıyor ürün yorumlarında millet hep kötülüyor. Başka bulmaya çalışıyorum zaten fiyat sınırı olduğu için pek bir seçenek kalmıyor. İşin içinden çıkamadım.
Telefon önerilerinizi de bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ediyorum. <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenci vergi indiriminden yararlanmak için telefon almayı düşünüyorum. Şartlarını araştırdım her şey iyi güzel ama kafama takılan bazı şeyleri sormak istedim:
1: Telefonu banka/Kredi kartıyla alabiliyor muyuz? Alabiliyorsak bu kart öğrencinin üzerine olması mı lazım?
2: Şu an kullandığım hat annemin üzerine kendi üzerime almak istediğimde 600-700 TL saçma boş bir para istiyorlar. Onun yerine yeni hat alsam bedava.
Şimdi annemin üzerine olan hattı iptal edip aynı numaradan bedavaya yeni hat çıkartabilir miyim?

1: Evet alabilirsin. Önemli olan faturanın senin bilgilerine göre kesilmiş olması. Kart önemli değil.

2: Yeni hat da bedava değil 😁 600-700TL'nin içinde cayma bedeli yoksa o parayı yeni hat içinde vereceksiniz.

Muhtemelen 9500TL hocam.

Geri
Yukarı