Öğrenciye vergi indiriminden nasıl faydalanılır?

ibrahim413

Hectopat
Daha fazla  
1 Kasım'da başlıyor dendi. Birçok video izledim (güncel) hepsi aynı şeyi söylüyor. Önce peşin fiyatını ödeyip daha sonra onun vergi indirimi alacağız vergi dairesinden/e-devletten diye. Ben çoktan HB'den sipariş verdim. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Sadece bilgisi olanlar yazsın.

1 Kasım'da başlıyor dendi. Birçok video izledim (güncel) hepsi aynı şeyi söylüyor. Önce peşin fiyatını ödeyip daha sonra onun vergi indirimi alacağız vergi dairesinden/e-devletten diye. Ben çoktan HB'den sipariş verdim. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Sadece bilgisi olanlar yazsın.

Sen yanlış anlamışsın, fiyat öderken düşüyor, satıcı parasını vergi dairesinden ödüyor. Ben o şekil anladım.

Eğer yanlış bir şey yaptıysam söyleyiniz ki siparişi iptal edeyim önceden.

Sen yanlış anlamışsın, fiyat öderken düşüyor, satıcı parasını vergi dairesinden ödüyor. Ben o şekil anladım.
Habertürk'ün yayınladığı YouTube'de ki videoyu izler misin. Orada öyle demiyor ama.

Hepsiburada böyle bir bilgilendirme sayfası oluşturmuş.

Bu öğlen sipariş verdim, daha hazırlanmadı bile, istesem iptal edebilirim.

İptal ettim çünkü:
"Karar kapsamında verilen destekler, Gençlik ve Spor Bakanlığı bütçesine bu amaçla tahsis edilen ödenekten karşılanacak."
GSBiz uygulamasında ayrı bir alan açılmış zaten, orada detayları açıklamışlar.

Hepsiburada da böyle yazıyor.

• 1 Kasım itibariyla alınan telefon, bilgisayar ve tabletler kapsam içerisindedir. Öncesinde alınan cihazlar 9.500 TL altında olsa bile Resmi Gazete açıklamasına göre sürece dahil edilemezler.

Hepsiburada da böyle yazıyor.

• 1 Kasım itibariyla alınan telefon, bilgisayar ve tabletler kapsam içerisindedir. Öncesinde alınan cihazlar 9.500 TL altında olsa bile Resmi Gazete açıklamasına göre sürece dahil edilemezler.
Yani şuan bir cihaz alsam vergi indirimini alacağım daha sonradan değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı