Ögrenciyken nasıl para kazanılabilir?

rejeap1

Yoctopat
Daha fazla  
Lise son sınıf öğrencisiyim. Ailemin maddi durumu iyi ama bana verdikleri para sınırlı. Verdikleri parayla sigara alsam karnımı doyuramam, karnımı doyursam sigara alamam. Bu yüzden kendi paramı kendin kazanıp kimseye hesap vermeden harcamak istiyorum. Hafta sonu okul olmadığı zamanlar çalışamam çünkü dershaneye gidiyorum. Internetten para kazanabilecegim bir yer var mı?

Halka arzlara bakabilirsiniz en azından çerez paranız çıkar (yüzde 50 50 durumu var şu anki arzlarda bir çoğu borç ödemeye giriyor, yatırımcı da pek sevmiyor.)

Halka arzlara bakabilirsiniz en azından çerez paranız çıkar (yüzde 50 50 durumu var şu anki arzlarda birçoğu borç ödemeye giriyor, yatırımcı da pek sevmiyor.)

Hocam o işlerden hiç anlamam. Biraz daha açabilir misiniz?

Teknolojik ürün alıp satabilirsin.

Hocam elimde patlar benim öyle ürünler ben biliyorum başıma geleceği ama güzel fikir değerlendireceğim teşekkürler.

Ben ikinci el iPhone alıp satıyorum, hem de okuyorum. İşini bilirsen bir şeyler kazanırsın. Hem sürekli farklı telefonla takılıyosun falan zevkli iş. Tabii alırken fiyatı öldürüceksin ağzın laf yapıyorsa dene derim başarılar :)

Ben ikinci el iPhone alıp satıyorum, hem de okuyorum. İşini bilirsen bir şeyler kazanırsın. Hem sürekli farklı telefonla takılıyosun falan zevkli iş. Tabii alırken fiyatı öldürüceksin ağzın laf yapıyorsa dene derim başarılar :)

Hocam ağzım iyi laf yapar pazarlığı da güzel yaparım ama hayatımda hiç iPhone telefon kullanmadım ince ayrıntılarını vs bilmiyorum fiyatına göre durumu nasıl değerlendirmesine de girecek kadar bilgim yok ama araştırıp bir şeyler yapmayı deneyeceğim.

Hocam ağzım iyi laf yapar pazarlığı da güzel yaparım ama hayatımda hiç iPhone telefon kullanmadım ince ayrıntılarını vs bilmiyorum fiyatına göre durumu nasıl değerlendirmesine de girecek kadar bilgim yok ama araştırıp bir şeyler yapmayı deneyeceğim.

Bir ön araştırma yapar öyle girersin bende ilk başlarda pek anlamıyordum şu an telefonun değişen parçasını direkt anlıyorum. Sende öğrenirsin.

Geri
Yukarı