Öğrenim kredisi çekmek mantıklı mı?

Makaleler
9
Arkadaşlar malum en düşük Monster RTX3060 laptoplar 13K. Ailemi zorlamak istemiyorum. 8K bandında ise GTX1650 laptoplar var. Ama ucuz diye GTX1650 laptop alıp 1 sene sonra ölmesini de istemiyorum (evet artık 8K'ya ucuz deyip şükretmeye başladık.) Öğrenim kredisi çekme planım var, o şekilde almayı düşünüyorum. Sanırım 20K falan veriyor ve faizi az. Kodlama ve render işleri ile uğraşıyorum, öğrenciyim, üniversiteye taşımam gerekiyor. Bu öğrenim kredisi nasıl işler? Bu durum bilgili olanlar veya deneyimi olanlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Arkadaşlar malum en düşük Monster RTX3060 laptoplar 13K. Ailemi zorlamak istemiyorum. 8K bandında ise GTX1650 laptoplar var. Ama ucuz diye GTX1650 laptop alıp 1 sene sonra ölmesini de istemiyorum (evet artık 8K'ya ucuz deyip şükretmeye başladık.) Öğrenim kredisi çekme planım var, o şekilde almayı düşünüyorum. Sanırım 20k falan veriyor ve faizi az. Kodlama ve render işleri ile uğraşıyorum, öğrenciyim, üniversiteye taşımam gerekiyor. Bu öğrenim kredisi nasıl işler? Bu durum bilgili olanlar veya deneyimi olanlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Hocam öğrenim kredisi benim bildiğim kadarı ile aylık maaş şeklinde yatıyor. Toplamı 20k falan olması lazım.
Sizin dediğiniz öğrenci ve eğitim kredisi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı