Öğretmen ders işlemiyor

Bu durumu mutlaka ailenize bildirin ve idareyle konuşsun. Eğer ki sınavından düşük alırsanız, idareye; biz öğretmenin ders işlemediğini bildirdik deme hakkınız olur ve bir şeyler yapabilirsiniz.

Direkt hocanın kendisine söyleyeceğim bir çözüme gidemezsek ailemle ve idareyle konuşacağım dediğiniz gibi teşekkürler.

Direkt hocanın kendisine söyleyeceğim bir çözüme gidemezsek ailemle ve idareyle konuşacağım dediğiniz gibi teşekkürler.
Hocanın kendisine bildirirseniz delil niteliği içeren bir şey olmaz elinizde. Ailenizle idareye gidip dilekçe tutturursanız sizin bu öğretmen hakkında idareye başvurduğunuza dair, sınavdan sonra elinizde bir delil olur en azından.

Tarih hocaları öyle 3 senedir tarih ders kitabı açmıyoruz sınavda cevapları falan veriyor ama ÖSYM de ne yapacağız bilmiyorum.

Tarih hocaları öyle 3 senedir tarih ders kitabı açmıyoruz sınavda cevapları falan veriyor ama ÖSYM de ne yapacağız bilmiyorum.
Şansıma şu ana kadar tarih derslerime hep alanında çok bilgili öğretmenler girdi. Özellikle 10. sınıf tarih öğretmenim gerçekten bir tarih aşığıydı. İyi öğretmenler öğrenciyi derse bağlayabiliyor gerçekten. Öğretmenlerim sayesinde hiç bir tarih sınavından 90 aşağısı not almadım.

Yanlış bilgi
Okulda telefon ve görüntü almak yasak, görüntü alıp bunu delil olarak göstermeye çalışırsa kendi ayağına sıkar.

Bu durum istisnai, üstün kamu yararı olan bir durum. Dediğinizle alakası yok sonuçta bunu şahsi çıkarları için yapmıyor, ortada bir kamu suçu var bunu kanıtlamak için yapıyor. Hakimin önüne düşse dahi delil olarak sayılırlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı