Öğretmen Için Ideal Laptop Onerileri

Enes KAPLAN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bu öğretmen olarak atandım ve normal olarak da bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. HDD'si yüksek, fazla ısınmayan, şarjı idare edebilecek şekilde, oyun oynama durumu önemsiz olan güzel bir dizüstü bilgisayar önerileriniz var mı ?
@Recep Baltaş

PCdepo'da 2 tane uygun fiyata, stokta olan, güzel gözüken dizüstü bilgisayar buldum acaba neden bu fiyatalar sizce güvenilir midir?
ASUS X550JX-XX171D Notebook - X550JX-XX171D , 2015 asus notebook, asus x550jx dizüstü2015 modelleri, asus X550JX-XX171D notebook, 2015 asus notebook modelleri, oyun asus, Notebook, Asus Laptop, Asus asus x serisi laptop, asus x serisi laptop fırsatları, asus x serisi laptoplar,X550JX-
ASUS N550JX-CN064H Notebook - N550JX-CN064H , asus notebook, asusu n550jx notebook, asus dizüstü bilgisayar, asus Asus N550JX-CN064H Notebook, dizüstü bilgisayar N550JX-CN064H , asus laptop N550JX-CN064H , asus bilgisayar, en ucuz notebook N550JX-CN064H , en iyi notebook, en ucuz

Son düzenleyen: Moderatör:
PCdepo anasayfasında bilgilendirme var, satış yok, rakamlar güncel değil haliyle.
Seçilen ürünler iyi ama normalde 2000+TL fiyattalar. 1000 TL altı güzel bir makina ancak 2.el olur, yoksa Celeron ya da Atom işlemcili ürün alınabilir. 2.el ürün almanı tavsiye ederim 1000TL altı için.

@muhendiskedibey Öncelikle teşekkür ederim :) Ultrabooklara sizin tavsiyeniz üzerine baktım da çok pahalı gözüküyor :( . Yine de Teşekkürler.Peki elektronik eşyalar için önerebileceğiniz güzel bir site var mı yoksa direk elden mi almalıyım?

@sen7en Evet ya onu farkettim zaten normal fiyatlardan çok daha aşşağıda satış fiyatları vardı ve bir ödeme türlerine bakmak için göz atayım derken satış yapılmadığını öğrendim. Peki hocam sizin tavsiye ettiğiniz laptop nasıldır yani özelliklerine falan baktım uzun süre idare eder mi beni? Şimdiden teşekkürler.

@Siyah Martı Baktığım ürünlerin o fiyata olması beni zaten çok şaşırtmıştı ve kendileri ile iletişime geçmeye çalıştım ama artık kullanılmadığını öğrendim. Peki İntel Celeron ve Atom işlemcileri kullanışlı mıdır ? Çünkü en azından bir fiyata baktığımızda diğerlerine göre ucuz duruyor. Yorumunuz için teşekkürler.

Sanırım bana i3 veya i5 yeter gibi.

Son düzenleme:
@muhendiskedibey Öncelikle teşekkür ederim :) Ultrabooklara sizin tavsiyeniz üzerine baktım da çok pahalı gözüküyor :( . Yine de Teşekkürler.Peki elektronik eşyalar için önerebileceğiniz güzel bir site var mı yoksa direk elden mi almalıyım?

@sen7en Evet ya onu farkettim zaten normal fiyatlardan çok daha aşşağıda satış fiyatları vardı ve bir ödeme türlerine bakmak için göz atayım derken satış yapılmadığını öğrendim. Peki hocam sizin tavsiye ettiğiniz laptop nasıldır yani özelliklerine falan baktım uzun süre idare eder mi beni? Şimdiden teşekkürler.
Öğretmen kullanımı Word, Powerpoint gibi amaçlarda kullanılacağını düşünürsek performansı yeterlidir. Yetmediği zaman SSD ile hızlandırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı