Öğretmen için yazıcı önerileri

solvadors

Hectopat
Merhaba, öğretmen kullanımına uygun mümkünse tonerli yazıcı önerir misiniz? Kartuşlu yazıcıların maliyeti çok fazla oluyor bildiğim kadarıyla.
*Bütçe 1000 TL.

Sıfır şart değilse 2012-2014 üretimi ML serisi 2. el Samsung yazıcı öneririm 600-700 civarına. Muadil tonerleri çok kolay bulunabiliyor. DRUM üniteleri tonerle birlikte kolayca değişebiliyor.

Renkli çıktı şart değilse bakılabilir:

Yorumlar pek iç açıcı gelmedi hocam. Tavsiyeniz için teşekkürler.
Sıfır şart değilse 2012-2014 üretimi ML serisi 2. el Samsung yazıcı öneririm 600-700 civarına. Muadil tonerleri çok kolay bulunabiliyor. DRUM üniteleri tonerle birlikte kolayca değişebiliyor.
600-700 liraya ikinci almayı mantıklı bulmuyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Yorumlar pek iç açıcı gelmedi hocam. Tavsiyeniz için teşekkürler.

600-700 liraya ikinci almayı mantıklı bulmuyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler.
Sıfır istiyorsanız dolum imkanı sunan 'siyah-beyaz' Wifi destekli güzel bir model. Bütçenizi 300 TL kadar aşıyor ama zorlamanızı tavsiye ederim:

Bu arada 2012-2014 üretimi ECO serisi ML yazıcılar gerçekten iyi. Masrafsız yazıcılar.

Sıfır istiyorsanız dolum imkanı sunan 'siyah-beyaz' Wifi destekli güzel bir model. Bütçenizi 300 TL kadar aşıyor ama zorlamanızı tavsiye ederim:
Bunu ben de incelemiştim ama "sınırsız chipli" detayını tam anlayamadığım için es geçmiştim. Bu "sınırsız chip" olayını biliyor musunuz? Aydınlatır mısınız beni bu konuda?

Bunu ben de incelemiştim ama "sınırsız chipli" detayını tam anlayamadığım için es geçmiştim. Bu "sınırsız chip" olayını biliyor musun? Aydınlatır mısınız beni bu konuda?
Dolum yapmanızı engelliyor üreticiler çipler ile. Bu sınırsız çipli olanlara dolum yapılabiliyor diye biliyorum.

Ürünle gelen tonere mi yapıyoruz dolumu?
Eğer attığım linkten alırsanız evet. Daha ucuza orijinal tonerli satılıyor. Ama orijinal tonerli olanlar doldurulamıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı