Öğretmen not girmeyebilir mi?

fuatbeğ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, beden eğitimi hocam uzun zamandır (1-2 aydır) okula falan gelmiyor (bir problemi olduğu için).öğretmenler onun bu pazartesi başlayacağını söyledi fakat işi uzadı ve başlamadı. Malum MEB e-Okul girişlerini hafta sonuna kadar uzattı, bugün e-okula girdim aklıma takıldı, şu anki ortalamam 84.8000 eğer bu da not girerse 85 olur herhalde, peki gelmediği için bize "ben gelmedim, not girmek zorunda da değilim" falan deyip not girmeyebilir mi?

Merhaba arkadaşlar, beden eğitimi hocam uzun zamandır (1-2 aydır) okula falan gelmiyor (bir problemi olduğu için).öğretmenler onun bu pazartesi başlayacağını söyledi fakat işi uzadı ve başlamadı. Malum MEB e-Okul girişlerini hafta sonuna kadar uzattı, bugün e-okula girdim aklıma takıldı, şu anki ortalamam 84.8000 eğer bu da not girerse 85 olur herhalde, peki gelmediği için bize "ben gelmedim, not girmek zorunda da değilim" falan deyip not girmeyebilir mi?
Sanmıyorum.

Peki ustam not filan girmezse cezası varmıdır?eğer başına buyruk saçma sapan işlere kalkışırsa bizde hakkımızı bilelim değilmi?

Öyle bir şey yok not girmek zorunda.
Ustam madem gelmiyor not kaç girmeli?benim bildiğim 100 girmesi lazım.bir hocamda aynı olayı yaşadı,herşeyime yüz girmişti

Peki ustam not filan girmezse cezası var mıdır? Eğer başına buyruk saçma sapan işlere kalkışırsa bizde hakkımızı bilelim değil mi?

Ustam madem gelmiyor not kaç girmeli? Benim bildiğim 100 girmesi lazım. Bir hocamda aynı olayı yaşadı, her şeyime yüz girmişti

95-100 falan giriyor hep beden eğitimi öğretmenleri. Tabii biz bilemeyiz hoca ne yapar.

not girmek zorunda ama benim bildiğim okul idaresi uzun süre gelemeyen öğretmen yerine öğretmen görevlendirmesi gerekirdi
Onun yerine okuldaki mevcut öğretmenler girmişti derse,bizim hoca biraz kıl bir hoca ustam,birde aklıma şu takıldı,eğer meb bunun not filan girmediğini görürse eğer,buna ne yapar?

mebin pek bir şey yapıcağını sanmıyorum ama valiliğe ya da ilçe meme şikayette bulunabilirsin idareye şikayet et diycem ama idareler genelde öğretmenleri savunur mevcut öğretmenlerin notları sisteme girmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı