Öğretmen, öğrencinin sınavını haksız yere "kopya" iddiasıyla iptal edebilir mi?

Kağıtta ne vardı? Boş kağıda mı bu tepkiyi verdi? Burada gördüğüm öğretmen şikayeti konularında mutlaka bir tutarsızlık oluyor. :D

Boş kağıtsa bir şey olmaz. Kopya kağıdıysa öğretmenin insafına kalmış.
Kopya kağıdı değildi, karalanmış bir kağıttı ben bile üzerinde ne yazdığını bilmiyordum, elimdeki kağıda bakmadan direkt sınav kağıdımı aldı.

Vallahi güzel kardeşim o kadar inandırıcı gelmiyor ki kusura bakma objektif davranamıyorum.

Büyük ihtimal önceki sınav kopyası denemelerimden sonraki vazgeçiş karalamamdı ama diyorum ya direkt hiçbir şeye bakmadan sınav kağıdımı aldı umarım din öğretmenini ikna edebilirim

Bundan sonra bir daha kopya çeker misiniz? Merakımdan soruyorum. :D

Bize gıcık olan hocanın gözlemcilik yaptığı sınavında çekmem, zaten genelde sınavlarda kopya çekemeyen biriyim, edebiyat hocamızın baktığı sınavlarda rahat çekebiliyorum falan fistan, imkan olsa neden çekmeyelim hocam. :D

Dün aynısını yaşadım. Sıramın altında bana ait olmayan 3 ayrı padişah fermanı gibi kağıt varmış.
Kağıtları sıranın öbür tarafına aldım sınavdan önce. Sınav sonra hocaya kopya diye söylemişler.
Hoca sözlülerime 0-0 girip dersten bırakacakmış :)

Müdüre şikayet edin. Özel okulsa zaten hemen R yaparlar.

Dün aynısını yaşadım. Sıramın altında bana ait olmayan 3 ayrı padişah fermanı gibi kağıt varmış.
Kağıtları sıranın öbür tarafına aldım sınavdan önce. Sınav sonra hocaya kopya diye söylemişler.
Hoca sözlülerime 0-0 girip dersten bırakacakmış :)

Müdüre şikayet edin. Özel okulsa zaten hemen R yaparlar.
Özel okul olmasına gerek yok ki hocam, konuşmadan direkt kopya yazmamış sınav notumu yazmış, siz de gidin bir hocanızla konuşun gerekirse bir daha sınav olmayı deneyin.

Geri
Yukarı