Öğretmene hediye önerisi

Neofixx

Hectopat
Cuma günü yılbaşı çekilişi yaptık ve benim şansıma o kadar öğrencinin arasında sınıf hocamız çıktı. Branşı matematik ve cinsiyeti kadın. Benim aklıma çok bir alternatif gelmediği için 6-12'li tahta kalemi almak istiyorum. Sizin önerileriniz nelerdir? Bütçe olarak 100TL sınır koymuştu haksızlık olmasın diye ama değecek ise alabilirim.

Bence kolye vs. almak daha iyi olur. Şahsen ben o hocanın yerine olsam tahta kalemi alınmasına üzülürdüm. Veya öğretmenlikle ilgili bir aksesuar bulabilirseniz o da güzel olur, yazılı kahve bardağı falan.

Cuma günü yılbaşı çekilişi yaptık ve benim şansıma o kadar öğrencinin arasında sınıf hocamız çıktı. Branşı matematik ve cinsiyeti kadın. Benim aklıma çok bir alternatif gelmediği için 6-12'li tahta kalemi almak istiyorum. Sizin önerileriniz nelerdir? Bütçe olarak 100TL sınır koymuştu haksızlık olmasın diye ama değecek ise alabilirim.

Telefon kılıfı olabilir tahta kalemi bence de biraz üzücü olur onun için boş bir ürün çünkü diğer arkadaşın dediği gibi kolye de mantıklı bir fikir.

Üzerinde isim yazılı bir kalem güzel olabilir.
Tabi kalemden kastım plastik tükenmez kalemler değil. Biraz tuzlu fiyatı olabilir ama.

Kardeşimin dershane sinde en az 100 TL lik hediye şartı koymuşlar gerçekten çok saçma.

Ben de yaşamıştım aynısını. En iyi öğretmen gibi bir şey yazan kupa almıştım. Tabi siz kolye vb. küçük hediyeler de ekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı