Öğretmene hediye önerisi

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
70 liram ve 16 tane hediye alınacak öğretmenim var masrafsız hediye fikirleriniz var mı? Ya da ucuza ama kullanışlı bir şey.

Sınıfça sadece bir ögretmene anlaştılar ona 15 lira vermem gerek onun dışında hala 15 öğretmen var çiçek fiyatları ne kadar ki?

Ben sadece en sevdiğim öğretmenime - matematik öğretmenine- hediye aldım. Ben atkı aldım ama 70 lira ile 16 öğretmene birer çikolata bile alamazsın. Sınıfça anlaşıp çiçek alın.

Sadece en sevdiğim öğretmenime alsam bile çoğu öğretmen seviyor beni haksızlık etmek istemiyorum ama para yetişmez ise en sevdiklerimi seçerim artık.

Son düzenleme:
Sınıfça sadece bir ögretmene anlaştılar ona 15 lira vermem gerek onun dışında hala 15 öğretmen var çiçek fiyatları ne kadar ki?
Bizim burada 30 TL.

Sadece en sevdiğim öğretmenime alsam bile çoğu öğretmen seviyor beni haksızlık etmek istemiyorum ama para yetişmez ise en sevdiklerimi seçerim artık.
Evet biraz öyle oluyor ama yapacak bir şey yok. En sevdiğine ya da en sevdiğin 1-2 öğretmene alman gerekiyor.

Bizim burada 30 TL.

Evet biraz öyle oluyor ama yapacak bir şey yok. En sevdiğine ya da en sevdiğin 1-2 öğretmene alman gerekiyor.

Peki sizce yenebilir hediyeler nasıl kurabiye gibi. Açtım not defterini düşünüyorum kime ne alsam diye edebiyatçıya kitap alayım dedim evde iki tane olan kitaplara bakayım dedim annem için galiba manevi değeri varmış herkese 5 TL'den az düşüyor.

Peki sizce yenebilir hediyeler nasıl kurabiye gibi. Açtım not defterini düşünüyorum kime ne alsam diye edebiyatçıya kitap alayım dedim evde iki tane olan kitaplara bakayım dedim annem için galiba manevi değeri varmış herkese 5 TL'den az düşüyor.
Hepsine çikolata alıp dağıtabilirsin de.

4,40'a yenilebilir hediye alabiliyorsan mantıklı.

Geri
Yukarı