Öğretmenim herkesin içinde bana "karaktersiz" dedi

Hocam ortaokulda bir İngilizce hocası vardı (Obez). Bana sınıfın ortasında "velet" tabirini yakıştırıyordu. Canı isteyince sınıftan atmalar falan. O zamanlar sınıfta dışlanan birisiydim. Çok dalga geçerlerdi. Bu durumu aileme anlattım. Babam "değmez" dedi ancak annem çok sinirlendi okula geldi ve okulda dönüm noktası başlattı. Diğer sınıflardan çocuklara da böyle yapıyormuş. Dava açtılar. Meslekten men edildi. Ailenize veya okuldaki bir yetkiliye anlatın. Gereği yapılır.

Hoca ayrı alem sen ayrı alemsin abi.
OBP düşüreceksin etme eyleme.

Öğretmenler kağıdı okurken yanlışlık yapabiliyor, insanlık hali. Kağıdını mutlaka kendin kontrol et, sınav kağıtları geldiği zaman.

Saatler önce hocaya mesaj attım gördü cevap bile yazmadı ilgilenmiyor bile ben o gün gece 1 W kadar çalıştım sınav çözdüğüm testten geldi fulledim ama hoca 70 okuyor bu mu ya adalet eğer hocadan sonradan cevap gelmezse şikayet etme falan imkanım var mı?

Şikayet etsende pek bir şey değişmez hocam. Eğer bilerek yapıyorsa çok yazık. Boşu boşuna kul hakkına giriyor.

Şikayet etsende pek bir şey değişmez hocam. Eğer bilerek yapıyorsa çok yazık. Boşu boşuna kul hakkına giriyor.
Bilmiyorum ne yapıyor hoca bence cevap anahtarını yanlış oluşturdu hocayı yazılıyı çözerken görmüştüm bari mesajıma adam akıllı baksa bari

Bilmiyorum ne yapıyor hoca bence cevap anahtarını yanlış oluşturdu hocayı yazılıyı çözerken görmüştüm bari mesajıma adamakıllı baksa bari.

Cami ne kadar büyük olursa olsun imam bildiğini okur. Boş ver mesaj yazma, anlamıyor demek ki.

Bizim bi hocada derste argo konuşuyor ama tüm sınıf tarafından çok seviliyor bende dahil ve nasıl oluyorsa akılda kalıcı kalıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…