Öğretmenim herkesin içinde bana "karaktersiz" dedi

Benim zamanıma göre öğretmenler hakaret konusunda kendilerini törpülemişler diye anlıyorum bu konudan. :D Sınıfın en sessiz en sakini olarak ben bile çok defa ağır küfür yedim lise sona kadar. :D

Evet dostum konu troll. Arada sırada dışarı çıkıp dünyada neler yaşanıyor diye bakmayı unutma. Sonra böyle sahte geliyor her şey. Bizzat deneyimledim tavsiyemdir.
1- Asosyal değilim ve yeterince dışarı çıkıyorum, öneri için teşekkürler :D
2- Yazış şeklinden dolayı troll olduğunu düşündüm. Kesin bir şey demedim, "Bence" dedim.
3- Eğer seni üzdüysem özür dilerim.
4- Güzel bir üslupla uyardığın için sağol.

Müdür yardımcısıyla bahsettiğim öğretmen sürekli yan yana. Çok disiplinli bir okul da değil. Gidip söylesem yine bana zarar olacak. Velime söyledim o da "sen bir şey yapmışsındır da o lafı etmiştir" dedi onun üzerine tek kelime etmedim zaten biraz eski kafalı oldukları için. Beni çevremdeki insanlar tanır bilir nasıl bir insan olduğumu. Orada 1 aydır yüzünü görüyorum bir yanlışım oldu diye bana beni tanımadan etmeden karaktersiz demesi beni benim de tanımadığım bir insan olduğu için etkilemez gülerim hatta. Anlık bir sinirdi bugün bunu düşününce geçip gitti. Dediğim gibi sene sonuna kadar okul değiştirip yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorum. Bu süre içerisinde okuldaki hiçbir öğretmenin ders dışında yüzüne bakmayacağım.

Evet dostum konu troll. Arada sırada dışarı çıkıp dünyada neler yaşanıyor diye bakmayı unutma. Sonra böyle sahte geliyor her şey. Bizzat deneyimledim tavsiyemdir.

Şu anda durumda bir değişiklik var mı okul filan değiştirdin mi?

Max Türkiye eğitim sistemi bugün kimya yazılısına girdim yazılı dün çözdüğüm bir test çıktı fulledim eve geldim yazılıyı fulledim dedim e-Okul'a baktım not 70 daha ne denebilirki

Max Türkiye eğitim sistemi bugün kimya yazılısına girdim yazılı dün çözdüğüm bir test çıktı fulledim eve geldim yazılıyı fulledim dedim e-Okul'a baktım not 70 daha ne denebilirki.

Öğretmenler kağıdı okurken yanlışlık yapabiliyor, insanlık hali. Kağıdını mutlaka kendin kontrol et, sınav kağıtları geldiği zaman.

Öğretmenler kağıdı okurken yanlışlık yapabiliyor, insanlık hali. Kağıdını mutlaka kendin kontrol et, sınav kağıtları geldiği zaman.
Bugün konuştum herkesle okulda 100 alan yok en yüksek alan 70 benden kopya çelen de 70 almış ve hoca kağıtları vermez galiba okul bitiyor artık hadi 1 2 soruyu yanlış okursun da 3 soru ne

Yeni konular

Geri
Yukarı