Öğretmenler 2 Kasım'da İş Bırakıyor

Bir tane konu vardı, birisi oraya "okulumda komünist isyan çıkarttım" yazmıştı. Sizde öyle bir şeyler yapabilirsiniz. Müdürü falan rehin alın işte.

2 Kasım günü okulun Che Guevarası olmak için gidiyorum. Profilin hakkını vermek lazım.(!)

Aşırı boş ve şımarıklıktan başka bir şey değil. Devlet memurunun iş bırakmasıda yeni moda oldu herhalde. Ayrıcada kul hakkı. Vatandaşın ödediği paralarla devletten maaşını alıyorsun, affedersin eşek gibi o hizmeti vermek zorundasın.
Devlet, memurların hakkını yerken iyi, memurlar falan hakkını aradığında kötü? Peki.

Bir tane konu vardı, birisi oraya "okulumda komünist isyan çıkarttım" yazmıştı. Sizde öyle bir şeyler yapabilirsiniz. Müdürü falan rehin alın işte.
Video da çeksin izleriz değil mi?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.

Keşke fizikçi gitsede kurtulsam, Allah belasını versin böyle hocanın ya dersten soğuttu.

Doktorlar da yaptı daha önce. Tamam bazı yönlerden haklılar ama karşı tarafa verdikleri zarar daha fazla. Doktorlarınki daha kötüydü, muayene edecek adam yoktu. Hem parayı al, hem işe gitme hem de birileri senin yüzünden mağdur olsun.

Kaldı ki sorunlar grevle çözülmüyor.

Geri
Yukarı